Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gondolom, sok hasonló kérdés...

Gondolom, sok hasonló kérdés van már, de ha tudtok, adnátok pár tippet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú a suliban,de sajnos nem ismerem..Nem az a szokásos 'páwa' szerencsére,jó lenne megismerni valahogy:)

Ötletek? Megszólítani nem szeretném,nem vagyok az a futok a fiúk után-típus. Esetleg mosolyogjak rá,vagy ilyesmi?

Pár ötlet esetleg?:)

16/L



2013. febr. 8. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ess össze előtte, akkor hátha odamegy és elkezdtek csevegni :)
2013. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
oldschool módszer: odaküldöd hozzá az egyik barátnődet, kideríteni pár dolgot, és meg is van a téma, az ok, és az info
2013. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát elmesélek egy történetet :D volt egy csaj nem ismertem de mint utólag kiderült bejöttem neki és kb ő is ebben a dillemában volt... akkoriban még suliba kajáltam és épp egyedül ültem ők leültek mögém senki nem volt az ebédlőben, mert már vagy 3 óra volt és a csaj kért a bnőjétől egy zsepit természetesen nem volt nála (ez volt a csel) erre megszólított engem, hogy nicns e zsepim, volt zsepim és megkérdezték nem e ülök oda...

Hát odaültem beszélgettünk igazából nem is emlékszem hogy mi lett a vége a beszélgetésnek de nem jöttünk össze

egyszer egy sulis buliban megint beszélgettünk de vagy 2 évre rá és akkor modnta el hogy mi votl ez a csel :D

szerintem te is kipróbálhatod hátha nekek összejön a dolog :D

2013. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm szépen a válaszokat! :D Hm...összeesnék és simán elmenne mellettem,kicsit pech lenne..o__o hm..ezt a zsepiset is megfontolom lehet:)

Jöhetnének még azért ötletek^^

2013. febr. 8. 19:38
 5/8 anonim válasza:
100%
Meny a barátnőiddel a közelébe kezdj el beszélgetni egy témáról és aztán csak nyugodtan mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga kérdezd meg őt is!
2013. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gungasam ***** válasza:
100%
Amennyiben nem szeretnéd megszólítani, mondjuk menj el mellette és véletlenül jól rúgd bokán vagy taposs a cipőjére.Azután mosolyogj rá és kérj szaporán bocsánatot, hogy megbotlottál vagy véletlen volt, kérdezd nem e fáj és hogyan kártalaníthatnád,meghívhatod egy üdítőre és ha nem nagyon fáj a lába akkor sétálni...
2013. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ez is jó ötlet,gyűjtök bátorságot hozzá...Ment a zöld kéz ;)
2013. febr. 27. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt ezekre az atombiztos módszerekre hagyatkoznál hadd kérdezzem meg, hogy milyen idős a fiú. Elég gázul elsülhetnek a szerepjátékok, pláne ha ez az ő szemében már gyerekesnek számít.
2013. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!