Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, közületek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, közületek ki utálja, és ki szereti/kissé talán még tiszteli is a rendőröket?

Figyelt kérdés
Kort, és indoklást is :)

#rtgth
2013. febr. 9. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tisztelem őket, nincs könnyű munkájuk. 43/N
2013. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon attol függ. személy szerint én még nem kerültem velük összetüzésbe,meg még ugy szimplán sem találkozta velük, már csak azért sem mert nem vezetek, igy se jo se rossz véleményem nincs roluk. nagyon rossz a helyzetük amiot elvetek tülök sokmindent ez tény. de az is tény h vannak r.hadék rendörök is.már amit hallok sztorikat.de amelyik a munkáját végzi,és rendes,nem kötekedö azzal tutira nem lenne bajom. a lényeg h én azt tisztelem aki valamilyen szinten engem is tisztel.
2013. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A normális, nem primitíven viselkedő rendőröket tisztelem, hisz fontos munkát végeznek, akárhogy is szidják sokan őket.

Ha szexuális értelemben kérdezed, nos, az egyenruha szinte minden formában felizgat :D (privát leveleket nem kérek...)

24/N

2013. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általánosságban több rosszat tapasztaltam mint jót, dolgozom velük eleget és sajnos nagyon sokan épp olyan szinten vannak mint a bűnözők akiket elfognak, ugyanakkor van köztük nagyon értékes ember is. Szerintem emberfüggő.
2013. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én szeretem őket (van egy kis egyenruha fétisem:P). de ennek ellenére könnyen kiszúrom, hogy melyik rendőr "defektes", és melyik normális. és a normálisakat nagyon is tisztelem.:) 19/L
2013. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én teljesen közömbös vagyok velük szemben, 15
2013. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!