Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg mai lányok könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg mai lányok könnyebben kaphatóak a szexre, hamarabb is akarják kipróbálni, és könnyen lefekszenek akárkivel. Az, hogy lehet, hogy én nem látok ilyet egyet se, hol vannak ezek a lányok?

Figyelt kérdés

Pedig lejárok szórakozóhelyre, ki a városba. Látom a szépen öltözött fiatal lányokat, de attól még ők, nem a ribancok és nem fekszenek le akárkivel.


Erről a beszédtémáról lehet hallani, hogy a mai fiatalok már igy meg úgy, miközben én ennek nem is látom példáját.



2013. febr. 9. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért annyit csak válogat az illető, hogy neki is bejöjjön a másik fél.
2013. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kilencesnek mondanám, hogy ha a fiúkat is általánosítanád úgy, mint a válaszodban a lányokat, akkor is ezt a választ írtam volna. Egyének vannak, és nem általában mindenki.
2013. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meg hallod az se mind1 h te hogy nèzel ki.. O.o lehet, sõt biztos h vannak körülötted ilyen csajszik, akik benn vannak a dolgokba, de lehet h veled nem....
2013. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!