Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális dolog, hogy az egyik lány barátommal (akibe szerelmes vagyok és ezt tudja is), első személyes találkozásunknál egy ágyban fogunk aludni?

Figyelt kérdés

Mármint 2 db ágy, de közvetlenül egymás mellett.

Illetve az mennyire normális, hogy a találkozás első napjàn látnánk egymást fehérneműbe? Nekem egyértelmű, hogy azonnal felállna ott lent. Nem lenne kellemetlen a helyzet?


2013. febr. 9. 11:35
1 2
 11/15 Ipso ***** válasza:

Hátöizé. Érdekes. Szerintem a lány vagy nagyon megbízik benned, vagy ő is vár tőled valamit, mert más magyarázatot nem tudok arra, hogy miért hajlandó az első találkozáson rögtön szobára menni. Fura helyzet, nem feltétlenül lesz kellemetlen, de lehet kellemetlen is.


Ez a "lány barátom" kifejezés kicsit furcsa. Ha te is lány vagy, akkor az egész helyzet sokkal bonyolultabb, mint leírtam.

2013. márc. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Volt valami? :D
2017. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Így öt évvel visszamenőleg.. mi volt? Mesélj :D
2018. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Engem is érdekelne
2018. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok én is, hogy mi lehetett, ha akarsz, mesélj.

Én arra tippelek, hogy a lány élvezi, hogy tetszik neked, élvezi a szerelmedet, de ő nem akar komolyat, de lehet, hogy be jön neki a barátság extrával is.

2019. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!