Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebb mint szerelem, több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb mint szerelem, több mint barátság?

Figyelt kérdés
Több mint féléve meg ismertem egy srácot, én szintén pasi vagyok. Nagyon jó haverok lettünk. Ahogy múltak a napok, egyre többet érdeklődtünk egymásiránt. Most pedig már ott tartunk, hogy lassan úgy viselkedünk mintha egy pár lennénk, meg mondjuk egymásnak kivel barátkozzon a másik, kivel ne! Ha ő azt mondja ne foglalkozzak mással, úgy is teszek. :S Már 2 barátomat is elveszítettem, mert neki nem jöttek be, így vagy ők, vagy ő. Na én őt választottam. Ez mellett még töltsük egymás telefonját is! Ennyire befolyásol..de úgy érzem ez mégsem szerelem.. Vagy mégis?

2013. febr. 9. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
te vállaltan meleg vagy? vagy ez hetero barátságnak indult?
2013. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hetero barátságnak indult.
2013. febr. 9. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy?! :) A lényeg, h jól érezd magad mellette. :) 17/L
2013. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, azt gondolod, hogy ez így jó?

Jól érzem magam mellette, de többet is szeretnék titkon..


Ez igaz rám: You bring me joy, you bring me sadness.. :)))

2013. febr. 10. 17:10
 5/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Heteró kapcsolatnak indult, és időközben bebuzultál? :D Váljék egészségedre.
2013. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!