Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldjek neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác a sulimból de sajnos jövőre elballag. Szinte nem is ismer, nem tudok kezdeményezni felé. Megpróbáltam magam meggyőzni, hogy nem is tetszik, mert nagyon úgy tűnik hogy kölcsönösen érdeklődik egy másik lány iránt, és jövőre úgy is elmegy, hát most kéne róla letennem, hogy akkor ne "fájjon" annyira. A suliban rendeznek egy valentin-napi titkos levélküldést (bárki küldhet akár név nélkül, csak a címzettet kell megadni), de nem tudom hogy küldjek-e neki

2013. febr. 9. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem küldj.

Veszíteni nem veszíthetsz,csak ha nem küldesz és évek múlva is ezen rágódsz.

2013. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket mindig annyira szerettem, soha nem kaptam egy levelet sem. :D
2013. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Aki NEM mer, az NEM nyer. :-)


Mert aki mer, az nyer, és aki merít, az nyerít. Csak ebből indulj ki!

2013. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem is küldj. nem veszíthetsz semmit.
2013. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hehe, sulis koromban minden valentinkor 3-5 ilyen nevtelen levelet kaptam, aminek a fele tunt komolynak, de sosem jottem ra, hogy ki az, szal nevtelenul nincs sok ertelme.
2013. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. :)
2013. febr. 9. 18:54
 7/11 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy ha irok neki mit irjak? Inkább valami romantikus idézetet, vagy fogalmazzam meg a gondolataimat?
2013. febr. 9. 19:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj, és inkább csak fogalmazd meg a gondolataidat, az idézetek annyira egy sémára épülnek:)
2013. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, ma elküldtem a levelet, holnap meg fogja kapni :)
2013. febr. 13. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Na,mit szólt hozzá?:)
2013. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!