Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajsziik, fiú problémám van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajsziik, fiú problémám van?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel fél éve remekül kijöttünk, de nagyon megváltozott és azóta levegőnek néz. Barátnőim aztmondják hogy hagyd már, olyan idióta hogy nemlátja hogy bele vagyok esve. csakhogy amióta nem beszélünk, összeraktam hogy talán az úgy van hogy tetszem neki, de utoljára mikor beszéltünk volt barátnője..igen, szóval, van egy közös barátunk aki neki is legjobb haver nekem is legjobb haver..ő aztmondta hogy azért nem beszél velem mert fontosabb a becsülete mint a barátságunk. na mivan ha van barátnője de engemn szeret és ezért fontosabb a becsülete.

amikor barátnőim megtudták szomorúságom okát, odamentek a fiúhoz, de ő ler ibancozott és lek urváuott, én összeomlottam, barátnőim alig bírtak helyrerakni. a közös haver is próbál segíteni de sikertelenül, mert amikor rám kérdez hogy miért nembékül ki velem akkor aztmondja hogy békül a f aszom. erre is nagyon labilis állapotba kerültem, hogy több hétig sírtam a szobámba alig aludtam fél órákat.

őrülten belé szerettem, ilyet még nem éreztem pedig hittem már azt hogy szerelmes vagok..de ez teljesen más. amikor meglátom elpirulok, és a pillangók a hasamban kiakarnak szökni. fiúk, ti is segíthettek. bocsi a hosszú sztoriért.



2013. febr. 9. 21:07
 1/2 Zsannana válasza:

Hagyd a francba találsz jobbat...

Nem érdemel meg minek neked ilyen bunkó retardált paraszt?

Nem ér annyit, hogy sírj miatta/ érte.

2013. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért mert régen elválaszthatatlanok voltunk, mindenki azthitte hogy járunk, ebből voltak vitáink, de megbeszéltük hogy ez nemgond és ne foglalkozzunk másokkal. a barátságunk többet ért mindennél. olyanokat csináltunk együtt amiket senki mással nem csináltam. bármikor számíthattunk egymásra, ha csakk rossz kedvünk volt, felhívtuk egymást találkoztunk, és máris jobb lett minden. és csak akkor jöttem rá mennyire szeretem mikor elvesztettem. de én vissza szeretném szerezni.valami terv ?
2013. febr. 9. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!