Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. Bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok. Bármit megtennék hogy valaki puszilgasson, ölelgessen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

állandóan sírok. annyira szeretném,hogy valaki szeretgessen,néha puszilgasson..sokszor ez miatt sírok,sőt, szinte csak ilyenek miatt.nagyon sok barátom van,fiú - lány vegyesen.:) azt mondják.nagyon sokan,nagyon szerethető vagyok,de szinte csak neten ismerkedek,akit pedig megismerek minimum 150km-re lakik..mindig kifogom ezt.:/

mint írtam, nagyon sokat sírok ilyesmi miatt,szörnyen jól esne ha szeretne egy fiú,aki nem lakik messze,és énis szeretem.sokszor a plüssömet puszilgatom,ölelgetem szét.. szüleim előtt is sírok sokszor,de nem mondom el nekik mi a baj,mert csak idegesítené őket,csesztetnének vele.ha megtudják,hogy pl. van valakim képesek megütni.:/

külsőm..sok fiú szerint szép vagyok...aranyos.belsőmet is szeretik.:) de a külsőm miatt sokan elítélnek...azért linkelek egy képet.:)

[link]

mit tegyek?:/


2013. febr. 9. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Neked szeretethiányod van, nem párkapcsolathiányod
2013. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Anyukád miért nem puszilgat? (aranyos vagy, rossz nézni, ahogy kipakolod magad)
2013. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
anyu nem egy ilyen fajta nő:) nemszeretnem kibeszélni,de az egész családunk elvont. nemszeretik az embereket. azért nem vagyok a kedvencük,mert más vagyok:/
2013. febr. 9. 21:20
 4/21 anonim ***** válasza:
Próbálj barátokat szerezni, kedves emberekkel vedd magad körül!
2013. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Csini vagy! Sajnos én már idősebb vagyok hozzád, pedig nagyon szimpatizálok veled!
2013. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"mindig kifogod"

Hát figyelj! Én 20 év felett voltam amikor először volt barátom és ő sem az utolsó. Semmiről nem maradsz le. Próbálj azzal foglalkozni ami egy 13 évesnek való. Az pedig a tanulás, a játék. Jó ötlet ilyenkor nem ilyen oldalakat bújni - mert hát nem igazán neked való az ilyen.

Máskülönben először magad kell megtalálnod az életben. Párkapcsolatra még fiatal vagy de nagyon!

2013. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

És tényleg szép lány vagy! Légy türelmes. Építsd fel az életed. Legyen szakmád, állásod és ne légy olyan rongybaba mint az összes többi ócska kislány akik még a 18-at sem töltötték be és pasiznak.

A számítógépet meg kapcsold ki. Az igazi élet értelmét keresd meg. Ezt javaslom.

2013. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Evi :'C
2013. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Basszus! Ha fiatalabb lehetnék!

F.

2013. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

:Oooo ennyien ismernek hogy megtaláltok?: o

de..koszonom .mennek a pacsik:)

2013. febr. 9. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!