Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit láthatnak rajtam? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit láthatnak rajtam? Miért bámulnak?

Figyelt kérdés

Vagyok én 19 éves, fiú, főiskolás, átlag srác, mondhatni. Külsőre semmi különös, szép a szemem állítólag, magas vagyok, stb stb.


Kérdésem: Belépek valahova, egy órára, közértbe, buszra, ha nem is mindenki, de nagyon sokan egyből megnéznek és pár másodpercig le sem veszik rólam a szemüket. Nem úgy néznek mint másokat, akik utánam jönnek. Sokáig azt hittem, hogy valami baj van velem és azért bámulnak, de mostanában 2 ember is mondta azt nekem, hogy van egyfajta kisugárzásom. Nem azt akarom olvasni tőletek, hogy ó te biztos nagyon félisten vagy, hanem, hogy mi erz a kisugárzás, és min múlik ez, veletek volt e ilyen?


Pl., órán ülünk, és erre gondolok, ha nem is egyből de egy két ember rám néz. Fiúk, lányok. Persze mondják, hogy jóképű vagyok stb, de ez még nem ok arra hogy bámuljanak.

vagy ha megszólalok közösségben, ahol mondjuk tök nagy zaj van, akkor egyből csönd lesz és mindenki figyel rám. Holott a tanárra nem figyel senki. Vagy ez mindenkivel így van?

Amúgy azt is tapasztaltam, hogy az átlagnál jóval több tekintélyt kapok másoktól.

Amúgy nincs csajom, mert nem szoktam kezdeményezni (nincs sok önbizalmam), pedig sokszor jelöltek és irtak lányok facebookon, igaz többséguk nem volt jó csaj. Mellesleg belül egy hülyegyerek vagyok, sok idiótaságot csinálok, stb. Ezt anyám is megemlítette, hogy komoly, nagyvilági csávónak nézek ki, közbe meg hülyegyerek vagyok.



2013. febr. 9. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

És szeretsz vért inni?

Világítasz a sötétben?

2013. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Uuuristen
2013. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
utálom a vért és magamtól nem szoktam világítani.
2013. febr. 9. 16:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te maximum megszólalásig nézhetsz ki jól, mert amit itt összehordtál az elég nevetséges :D
2013. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Először azt hittem, hogy velem van a gond, mert úgy emlékeztem, hogy ma már volt ez a kérdés valaki mástól, egy másik kategóriában, de úgy látszik, hogy jól emlékszem és te meg lenyúltad. :DDD


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2013. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

jajj, niko93 te meg vagy áldva ezzel. már volt egy ilyesmi buszos kérdésed, hogy egy csaj úgy nézett rád,mintha az isten lennél.


a válasz, furának tartanak, és amikor megszólalsz, akkor azért lesznek csendben, mert "nézzétek már, a mindig kussoló srác megmukkant végre, vajon mit akar mondani??".


a másik lehetőség, hogy nagyon jól nézel ki, de szerintem nem erről van szó, mert én nem szoktam megbámulni ennyire a jópasikat, igazából, sok oka lehet annak, ha bámulnak a trolin, vagy bárhol...

2013. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5. a linkelt kérdésnél ráadásul a kérdező a 2. válaszoló :D

Bukta :D

2013. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és akkor mi van?
2013. febr. 9. 23:07
 9/13 A kérdező kommentje:
hülye pötsök!
2013. febr. 10. 01:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Téged max azért bámulnak, mert sugárzik rólad a tahóság, de amúgy egy nyomi vagy.

Az eddigiekből ez jött le

2013. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!