Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért lehet hogy kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért lehet hogy kevesebb lányt látok a 19-22 évesek közt mint a 15-18 évesek közt?

Figyelt kérdés

Lehet hogy én látom csak így de buliba alig látok velem egykorú lányt. Pedig a korombeli lányok is járnak szórakozni.

Szerintem az lehet az oka hogy nem egyetemi város környékén élek és sokan mennek egyetemre. Azok ott buliznak, ott élnek.


2013. febr. 9. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 17 éves csajszi vagyok, de majdnem minden városba voltam már országszerte, (meg néha Angliába) bulizni... :)) De az elméletedre nem tudok kommentálni... Én nem szoktam ilyen alaposan körülnézi... :PP
2013. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Kiürült a város, vagy mi?
2013. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmentem egy helyi buliba. Kb 3 velem 1 korú ismerőssel találkoztam. A többiek mind 4-5 évvel fiatalabbak voltak nálam.
2013. febr. 9. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok de 16-nak nézek ki, lehet hogy több veled egykorú lány jár bulikba csak fiatalabbnak néznek ki.
2013. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amit példának felhoztam az egy falusi szórakozóhely, az ott lévők 90%át ismerem.
2013. febr. 9. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!