Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha egy 17 éves fiú beszédhibás?

Figyelt kérdés
Az "r" hangot nem tudom tisztán kiejteni, más hangokkal nincs bajom csak pergő hanggal. Nagyon zavarna ez titeket ismerkedésnél?
2013. febr. 9. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

engem nem zavar :)

egyik ezdötársam is ilyen (most lesz 16, ö még viccelödni is szokott ezzel :D), és amíg megértem mit mond, nem tud zavarni :)

2013. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy 17 éves, helyes, csinos fiúnak ennyi a baja... de inkább folytatom úgy, hogy egy 17 éves helyes, csini, sexy fiú felőlem NÉMA is lehet. :))
2013. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"17 éves helyes, csini, sexy fiú"


És lám a csajok nem a külsőségekre hajtanak :D Ha szép vagy még fogyatékos is lehetsz, kit érdekel :D Há' láthassuk jó példa volt ez megint.

2013. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen. :)) Mondjuk ha hülyeségeket beszélne, vagy okoskodna, azt már nem tudnám így tolerálni. ;) Veled dumáltam már amúgy (azóta lepontoztak, épp az őszinteségért). Egy néma sráccal bevallom, nem lenne gondom. :)) Már ez is baj? Fontos a külső is, persze, de cserébe sok más dolgot elnézek, míg van, aminek kifejezetten örülök (az említett nem-okoskodás:P), vagy például abszolút nem jelentős az anyagi helyzet (csóró a barátom), stb.
2013. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egyetlen nő vagyok, ne belőlem indulj ki, bár sok dologban hidd el, jó lenne, ha a többség olyan lenne, mint én... :)
2013. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha szép vagy még fogyatékos is lehetsz, kit érdekel :D"


De ezen röhögtem. :DD

2013. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!