Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány nap múlva találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány nap múlva találkoztok a fiúval miután megismertétek neten?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy 18 évesek vagy és megismersz egy fiút a neten. Közel lakik hozzátok, tehát nem is akadály a távolság, vagy ha nem is lakik közel, akkor is olyan városban lakik ahova ti egyébként 2-3 naponta utaztok vagy akár minden nap.

2 nap után nem korai?

Nem tanácsok érdekelnek hanem vélemények!


2013. febr. 9. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy emberrel találkoztam, akivel egy hétig beszéltünk minden este és minden jó volt a dumában, szóval találkoztunk és összejöttünk. Szerintem akkor érdemes találkozni ha már sokat tárgyaltatok neten és bizonyos szinten megismertétek egymást, tudjátok mik a szándékaitok.

Én 2 nap után nem taliznék senkivel.

2013. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose ismerkedtem kimondottan neten, de volt ilyesmi élményem nekem is. Akkor azt hiszem 2-3 héttel később találkoztam a sráccal, de nagy csalódás volt, nem tetszett, pedig fényképeken olyan 10/10-nek tűnt és nagyon szimpatikusnak is találtam. Ha esetleg arra vetemednék, hogy neten keresek társat, biztos nem húznám sokáig a találkozást. Jobb, ha gyorsan kiderül, hogy mégse az illető a mi emberünk.
2013. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változó, volt hogy 4 hónapig cseteltünk előtte, de volt olyanis, hogy még azon a héten találkoztunk.
2013. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igaz pasi vagyok, de azért válaszolok

én minél hamarabb megpróbáltam mindig rávenni egy találkozóra a lányt. A 2 nap az korai, de 1 hét után azért megemlitettem a dolgot mindig.

Nagyon hamar nem kell, mert akkor nem ismeritek egymást annyira és lehet hogy nem lenne téma, de kis idő után azért már lenne miről beszélni. Ja és általában mindenki azt mondta amikor hamarabb kérdeztem hogy korai lenne.

De túl sokáig se szeretem húzni, mert sokszor volt, hogy fényképen, kamerában tetszettünk egymásnak, de élőben meg nem. (Volt egy lány aki még az első tali előtt mondott is valami olyat, hogy én "tutifix" vagyok, tehát hogy sinen vagyunk, de élőben mégse volt meg a szikra hiába voltunk képesek órákat beszélgetni minden nap neten, meg hiába volt egy baromi jó randi)

Tehát az se jó ha sokáig húzzuk a dolgot, hisz ha túlságosan megkedvelem és aztán nem tetszünk egymásnak az kellemetlen.

Szóval a véleményem az, hogy pár napot még beszéljetek, nézzétek meg egymást kamerán is, és ha lehet akkor ne gépelve beszéljetek hanem mikrofonon keresztül skypeon, facebookon.

2013. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!