Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy egy 16 éves lány gondolkodását úgy tudjuk formálni, ahogy akarjuk?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves férfi, aki csalódott saját korosztályában.
2013. febr. 10. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
akinek erősebb jelleme van, azzal kizárt h ezt megcsinálod. de ne is akard senkivel sem
2013. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ne akarjál te formálni semmit! Egyébként meg csomó 20 éves hajt 16 éves lányokra szóvalnyugodj meg, csak ne akarj szobrászkodni, mert az emerek nem hülyék.
2013. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát én most vagyok 16 és az enyémet senki nem tudja..és aki megpróbálta az csak rábaszott...
2013. febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

De miért akarod formálni bárki gondolkodását? A huszonévesekben is azért csalódtál, mert az övékét nem tudtad?

Miért nem formálod a magadét mondjuk?

2013. febr. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Biztos van, akinek tudnád, a gyengébb jellemek, vagy akik épp mélyponton vannak.

Az enyémet már 13 évesen sem lehetett, nemhogy 16!

18/l

2013. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vagy félreértitek vagy már nem tudok fogalmazni. Nem akarok kihasználni senkit.


Jó irányba akarnám, hogy sokkal egyedibb legyen, mint az átlag, hogy több közös legyen bennünk, mert úgy érzem, hogy senkihez nem illek össze például az érdeklődési köröm miatt. Sőt, már azt is érzem, hogy senkibe nem tudok már szerelmes lenni.


A csalódás: össze akartam jönni egy saját krombelivel, erre meg nem csak, hogy visszautasítást kaptam, de kiderült (elmondta nekem), hogy valami szexkapcsolatban van valami negyvenéves emberrel és nem is akar igazi párkapcsolatot.


Ne haragudjatok. Tényleg nincs sok értelme a kérdésnek. Nagyon magam alatt vagyok.

2013. febr. 10. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, a mai világban nagyon nehéz olyant találni aki nem egy plázacica, és nem felületes érdeklődésű. Az ilyenek többségét nem tudod jó irányba terelni - szerintem. Aki nem elég nyitott más dolgok felé, (márpedig ezek ilyenek) annak hiába prédikálnál. :(
2013. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bogesz:) ***** válasza:
70%
Én pl 16/L vagyok de hogy nekem nem tudják formálni a gondolkodásomat az biztos! kivéve ha szüleim mondanak valami használhatót, vagy olyan akiben megbízom...de semmiképpen nem egy 20 éves csávótól kérnék építő kritikát vagy gondolkodásmeneti segítséget..-.-"..és tényleg nincs értelme a kérdésnek szal mind1..xD..és kérek szépen minden "úriembert" hogy attól még hogy az úgy érzi az élete mehet a kukába, ne másét rontsa el..tőlem azt csináltok magatokkal amit akartok, hogyha padlón vagytok, de ne más életét basszátok szét...főleg ha még elég befolyásolható...köszi:)
2013. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!