Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti engednétak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti engednétak, hogy végignézzem ahogy pisiltek?

Figyelt kérdés

Hogy miért pont azt, azt meg ne kérdezzétek..

Én se tudom, csak érdekel.

Szóval a kérdés adott :)



#pisi #lány #engednéd
2013. jan. 31. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
neked soha
2013. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Könyörgöm......ez milyen kérdés?:)
2013. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lesd meg anyukád
2013. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na jó, gondoltam, hogy ez lesz :D

De egy próbát megért :P

2013. jan. 31. 23:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Én már láttam a volt élettársamat.Sokkal jobban tudnak vele célozni,de nem olyan a sugár,mint a mienk.

Nem nagy látvány,főleg babapuncijúnál,amilyent én láttam.Ő ellenben érdeklődve figyelte ahogy én csinálom ugyanezt.És szerintem neki nagyobb élmény volt.

Úgyhogy van az a viszony,ahol már engedik.

2013. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha a fiúm lennél még le is pisilnélek. Őt szoktam, neki bejön, nekem is. Nézni meg simán.
2013. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak így random nem. De ha ismernélek már egy ideje, jóban lennénk, és biztosra venném, hogy ez nem több természettudományos kíváncsiságnál, hát engedném, simán.
2013. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: el tudnád képzelni, hogy ezt elmondja neked valaki? Mert én biztos nem mernék ilyet mondani egy lány ismerősömnek sem :D


Aztán lehet, hogy pont így vannak vele, mint Te. De hát fenetudja.. inkább nem próbálom meg. Csak így belegondoltam milyen lenen a valóságban megkérdezni. Áhhh.. azt hiszem egy jó kis nevetés, sértődés vagy pofon lenne a vége :P :)

2013. febr. 1. 00:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem a tálalástól függ az egész... mármint, ha nem úgy hozod szóba, hogy "te, úgy megnézném, hogy te hogyan pisilsz", hanem inkább valahogy úgy, hogy "Mindig érdekelt, a lányok vajon hogy csinálják", vagy mit tudom én, már én is fáradt vagyok, de szóba lehet ezt hozni úgy, hogy abból legfeljebb egy nagy röhögés lesz, sértődés vagy pofon semmiképp.
2013. febr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok egy szégyenlős típus.

Amikor nyaraltunk kempingbe sátraztunk a haverokkal fiúk lányok,akkor egymás előtt is pisiltunk nem csináltunk nagy ügyet belőle.


13L

2013. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!