Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos agymosási módszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos agymosási módszer valaki elfelejtéséhez? Nagyon kéne nekem! :/

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

neutralizáló

2013. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. febr. 10. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont most akartam kiírni valami hasonló kérdést, de így inkább nem teszem meg. Ami ugyan egyelőre nem vált be, de picikét segít, hosszútávon be is válhat:

- Nem találkozom az illetővel. Nem láttam már majdnem 2 hónapja, csak interneten kommunikálunk.

- Igyekszem jobban felfigyelni a hibáira, és kevésbé a jó tulajdonságaira. Ez nem szép dolog, de sajnos muszáj. Neki nyilván nem mondom el.

- Önkontroll. Figyelek magamra. Ha álmodozáson kapom magam, akkor igyekszem leállni, elterelni a figyelmemet.


További ötleteket én is örömmel fogadnék.

2013. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs erre biztos módszer, de már jó az is ha kiírom magamból, mert nagyon idegesít, hogy rajta jár az agyam.


Bocsánat az "értelmes" kérdésért.

2013. febr. 10. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas szexuális élmény velem. Viszont csak nőnemű egyedeknél alkalmazható módszer.
2013. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3.

Köszi! Sajna én már mindent próbáltam és egy ideig hatott is. Aztán elég, hogy csak meglássam, arról nem is beszélve, ha pár méteres közelembe kerül, mert akkor nekem annyi. És ez is idegesít!

2013. febr. 10. 10:04
 7/7 A kérdező kommentje:

5.

Köszi a lehetőséget! :)

2013. febr. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!