Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít hogy a fiú humoros e vagy sem?

Figyelt kérdés

Melyik fiú fogna meg a randin?


1. Randiznál egy fiúval aki jól néz ki, jóképű. Érdeklődik felőled, beszél magáról is, feljönnek témák, de nem poénkodik, nem nevettet meg.


2. Randiznál egy fiúval aki kevésbé helyes. Sokat beszélgettek és hülyéskedik veled, löki a poénokat, sokat nevettek.


Kort is írjatok.


22f


2013. febr. 10. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

2. :D

15/L

2013. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Viccelsz ha ez nem számítana, esélyem nem lenne.
2013. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
előny, ha meg tud nevettetni akkor is, ha szar passzban vagyok
2013. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jóképű! Nem tudom igazából én melyiket választanám.Talán a két típusból kéne egy harmadikat összegyúrni. Nem kell, hogy folyton nevettessen meg poénkodjon, de azért fapofa se legye. Valahol a kettő között.
2013. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a 2. de azért az is valamennyire lényeges h nézzen ki valahogy.. Mármint nem kell h szépség legyen, csak ne legyen görbehátú kapafogú meg ilyenek.:D viszont a humort is vegye észre mikor vevő rá a másik, emellett jó ha romantikus alkat.:)
2013. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos a humorérzék, mivel nekem is van, és ha a partnernek nincs, akkor egyszerűen egy fontos dolog hiányzik a kapcsolatból.

Egyébként úgy vettem észre, hogy a jófej, poénkodós pasikra akkor is buknak a csajok, ha nem épp férfiszépség az illető.

2013. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ez érdekes,mert állítólag én nagyon helyes csávó vagyok meg úú még nem látott ilyen helyes csávó mint Én :D D ugyanakkor sík hülye :) :D értem ezalatt,imádom baromkodni :D ugyanakkor van határozott oldalam is :D és hadne soroljam :D na erre mit léptek :D ;)


24/F

2013. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Semmit mert nem ismerünk! :D
2013. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos helyes vagy ha ezt mondják, én nem is vitatom, de nekem is mondták már, hogy te vagy a leggyönyörűbb nő a világon, de ez sok esetben csak duma, jól be akartak vágódni! :D Én már nem hiszek ilyeneket el, ki ne mondaná ezt az éppeni kiszemeltjének! :) De ha van humorod az mindenképp jó, csak ne vidd túlzásba! :)
2013. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1.


23/N

2013. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!