Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem egy év telt el és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem egy év telt el és nem tudjuk egymást elfelejteni. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

2 hónapig voltunk együtt, de aztán megszakadt a kapcsolatunk, mielőtt elmélyültünk volna benne.

Én azóta sem tudom kiverni a fejemből őt. Mivel az utóbbi időben megint felvettük a kapcsolatot, kiderült, hogy ő sem felejtett el. Sőt...

A bibi az, hogy neki több mint féléve van barátja, úgyhogy azt sem tudom nála elérni, hogy kezdjük újra az egészet.


2013. febr. 2. 13:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
Beszélj vele, kérdezd meg tőle, hogy melyikőtöket érzi fontosabbnak. Nem tudom mióta tartjátok újra a kapcsolatot, de ha csak pár hete, akkor gondolkodj el rajta, lehet ez csak egy újabb fellángolás, mert nem zártátok le a múltat, ha azt a 2 hónapot annak lehet-e nevezni.
2013. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem valószínű, hogy kilépne a kapcsolatából, ezt már mondta is nekem. Fél belemenni egy ismeretlenbe.

Ha elutasít, akkor ne keressem többé? Ha fontos vagyok neki

úgyis jelzi majd?

2013. febr. 2. 13:37
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyjából 1 hónapja tart ez a fellángolás. Ha annak lehet nevezni.
2013. febr. 2. 13:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha szeret, ki fog lépni az előzőből.
2013. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit érezhet, mondta már, hogy szeret. Nem tudom mennyire komolyan gondolta, vagy csak "elszólta magát".

Mondott olyat is, hogy nem tudja mit érez... Nem tudom meddig kéne várni rá.

2013. febr. 2. 13:49
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Kicsit sok volt a "nem tudom". :)
2013. febr. 2. 13:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Talán ha nyiltabban beszélnétek egymással, meg egy kicsit felnőttebb módon, többre mennétek.
2013. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2013. febr. 2. 13:58
 9/16 anonim ***** válasza:

8


A kérdésedből egyenesen meglátszik, hogy gondok vannak nálatok a kommunikációval.

2013. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Én megmondtam neki, hogy mit akarok tőle. Ő meg megmondta, hogy barátja van és vele akar maradni. A probléma csak annyi, hogy nem akként cselekszik, amit mond.
2013. febr. 2. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!