Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket érzitek fontosabbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket érzitek fontosabbnak ill. melyiket választanátok? Ha gondoljátok meg is indokolhatjátok.

Figyelt kérdés

Melyiket tartjátok fontosabbnak, ill. melyiket választanátok? Ha gondoljátok meg is indokolhatjátok. (:


Tél vagy nyár?

Sör vagy bor?

Szerelem vagy barátság?

Szív vagy ész?

Belsô vagy külsô?

Tûz vagy jég?

Élet vagy álom?


Köszönöm a válaszokat. (:


2013. febr. 10. 17:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! (:


-Én a telet választanám, mert nagyon szeretem a havat, a havas tájat. Szeretek sétálni hóval borított parkokban, szeretem nézni, hogy minden hópehely milyen aprólékosan szép. Szeretem, hogy ropog a hó a talpam alatt.

-Nem iszom alkoholt, de ha mégis, akkor a bort választom. Inkább alkalmi, finomabb, és mellesleg nem igazán szeretem a sört.

-Még soha sem voltam szerelmes, de szerintem a barátság fontosabb.

-Számomra a józanész, a döntések mindig fontosabbak voltak, mint az érzelmek. Ezzel nem azt mondom, hogy az érzések nem fontosak, de a helyes megoldás inkább a gondolatokban rejtôzik.

-Itt a jeget választanám, de a tûz is nagyon közel áll hozzám.

-Inkább álmodozós tipus vagyok, de szeretek élni. Mivel nem igazán vesznek észre az emberek, ezért inkább csak álmodhatok.

2013. febr. 21. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!