Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti melyiket választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyiket választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés
Kigyúrt, izmos pasi aki belül egy szemeteskuka vagy egy átlagos (esetleg pár kg+) testű pasit, aki odafigyel rátok és szeret is titeket.(nem csak szexre kelletek neki)
2013. febr. 5. 16:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2.:D
2013. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Miért van az hogy ezen az oldalon akiről azt mondják h jól néz ki az mind egy gyökér aki meg nem néz ki jól az meg mind egy normális érző lény???


Ez annyira unalmas már! Egy szép nő vagy jó testalkatú pasi nem lehet érző lélek?


Szánalmas már, ez a nagyfokú féltékenység.

2013. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én azt választanám, amelyik jó fej, humoros és ad is magára.
2013. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy az átlagos férfiak nem néznek ki jól?
2013. febr. 5. 17:01
 5/19 anonim ***** válasza:

Egyiket se.

Én a szerelmemet akarom. :(

2013. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jajj ne már srácok, ez is csak sírás, mert én nem kellettem senkinek de egy érző jószívű aranyos pasi vagyok de miért nem kellek senkinek.
2013. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
71-es fejezd már be a károgást.:) A kérdést nem ezért írtam ki, normális válaszokat várok!
2013. febr. 5. 17:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted milyen normális választ lehet adni arra, hogy "van két pasi, mindkettő jól néz ki, de az egyik egy gennyláda, a másik meg a világ legkedvesebb, legtörődőbb férfija, melyiket választanátok?"

Ennyi erővel feltehetnéd a kérdést egy másik kategóriában, hogy ötöst akartok nyerni a lottón, vagy hármast.

2013. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Na erre varrjál gombot kérdező:D
2013. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

11-es ha nem esett volna le elsőre:

A kérdés lényege, hogy a lányok mit értékelnek jobban. A külső vagy belső szépséget! Az izmos férfi vonzó számukra, de van-e olyan vonzó egy átlagos testalkatú srác is, mint az izmos, ha belül értékesebb.


Azt hittem menni fog a szövegértelmezés elsőre.

2013. febr. 5. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!