Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődött, mert nem mentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött, mert nem mentem oda hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerelmes vagyok egy srácba, van is köztünk valami, de ő nem akar velem járni... Ez eléggé bonyolult. A lényeg, hogy voltunk egy buliban, ahol én nem mentem oda hozzá, mert nem tudom mit akar tőlem. Meg amúgy is én vagyok a lány, jöjjön oda ő. A bulin furán viselkedett. Láttam, hogy bámul, egyszer a szemembe nézett. Beszélgettem srácokkal, csak ismerősök, de amikor beszéltem velük, hirtelen ő is ott termett, és azt hiszem... figyelt. Aztán pedig hirtelen elhúzta a csíkot. Megsértődött?


2013. febr. 10. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Féltékenykedett, szóval pompásan játszottad amit kellett;) Bár ahogy elnézem még elég tejfeles szájú úriember lehet, ha ezt a -már megbocsáss- átlátszó női praktikát bevette :)
2013. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:)) Én nem akartam féltékennyé tenni, csak... igaziból nem mertem odamenni hozzá, mivel nem tudom mije vagyok neki :/
2013. febr. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!