Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a bunkóbb szöveg, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a bunkóbb szöveg, amit egy férfi mondhat egy nőnek? (2 példa lenn) Szavazzatok!

Figyelt kérdés

1. "Ha meghalnál, akkor talán, ha jó kedvemben lennék, küldenék egy csóri kórót a sírodra."

2. "A legnagyobb vicc, ami eddig kijött belőled, az a szétélvezett óvszerem volt."


2013. febr. 10. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1-es az szemét nagyon.


a 2-es az vicces :)

2013. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na 1-0 a csóri kórónak. :)


#2-es: Nem ez volt a kérdés.

2013. febr. 10. 20:16
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezek nem bunko szovegek, ez csak idiotasag. Mondjak ket masikat, amiket megkaptam?

1. Miert nem kezdesz el biciklizni, akkor jo alakod lenne.

2. En csak azt akarom, hogy leszopj es a melledre elvezzek.- Miutan elhivtam egy kavera.

Na ezek bunko szovegek!

2013. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 4


Az első az semmi az általam említett 2-höz képest, a 2. viszont undorító, remélem pofánverted!

2013. febr. 10. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:
a halállal ne viccelődjünk már, jó?
2013. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából 1 nő minden olyan dolgon vérig sértődik amivel a külsejére célzol, nagyobb a segge vagy a hasa, vagy bármi.


Egy nőnek elmondhatod 1 milliószor h milyen gyönyörű és szép nem fogja teljesen elhinni, és 1 milliószór megkérdezi majd.


De ha 1-etlen egyszer! CSAK egyetlen egyszer azt mondod, hogy talán picit nagyobb a segget de nekem így is tökély ezen akkor is meg fog sértődni h "SZÓVAL DAGADT VAGYOK???!!!!" és ezt nem fogja elfelejteni.

2013. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez mindkettő olyan, mintha egy 13 éves duzzogó fiúcska találta volna ki. Én röhögőgörcsöt kapnék lányként, ha valaki bármelyiket mondaná nekem ezek közül :)
2013. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 9


Lehet, hogy te csinálnád jól! :D Sajnos mind a kettő 20 év feletti, elvileg intelligens fiatalemberektől származik.

2013. febr. 10. 20:27
 9/12 anonim ***** válasza:
1.
2013. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem ezek gyenge dumák és idióták is.

"semmi másra nem vagy jó csak arra, hogy a fas*zokból szopdd ki a ge*cit és, hogy a férfiak beléd tegyék a far*kukat te utolsó kis szutykos ku*rva."

"egy ilyen szutykos kur*vától senki se akar gyereket, csak egy gec*itartály vagy, a fas*zcibáláson kívül semmire se vagy jó"

ilyen vonalon próbálkozz!

25F

2013. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!