Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fb-on sem úgy ír vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fb-on sem úgy ír vissza (smilek mondatok hosszúsága) szerinte én másik csajjal vagyok együtt mert a csaj csúnyán sunyin nézett rá nem mondja annyiszor hogy szeret szóvá tettem azóta feszt mondja?

Figyelt kérdés
Sexért sem rajong már annyira sokszor hozzám sem búj eddig feszt azért harcolt hogy háton aludjak és ő hozzám bújhason tegnap este a hasára feküdtem és háton aludt egy szóval nem mondta hogy menyek vissza. Szerintetek ez természetes megcsalt egyszerűen csak un már?
2013. febr. 10. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulj meg magyarul!
2013. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért írtam ilyen "helyesen" mert csak 250 karaktert engedélyez ez az oldal és nem azért hogy te beleköss szal takarodj rendőrnek ha kötekedni akarsz-.-"
2013. febr. 10. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!