Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez mitől van?! Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez mitől van?! Ennyire beleszeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is azzal kezdeném, hogy sosem voltam jó gyerek..:D

Mindig amibe tudtam belekötöttem, de ha olyan volt a helyzet segítettem másokon.

A lényeg:

Új osztályba kerültem,új arcok, új barátok.

2 hónap után elég jól beilleszkedtem, senki nem vette komolyan a viccelődéseimet,vagy oltogatásaimat..:D

Majd ültetés volt, egy nagyon aranyos kedves lány mellé kerültem, aki nekem nagyon megtetszett. (mind külsőleg és belsőleg is.)

Majd azon kaptam magam, hogy mellette teljesen megváltoztam. Nem veszekedek senkivel, nem oltogatom a másikat. Sőt, akiket eddig "bántottam" (persze szavakkal)

azokkal most nagyon jól elvagyok..

A lánnyal nem vagyok együtt, de én ezt tervezem.

Ez mitől lehet, hogy hírtelen megváltoztam, pedig ő nem kérte..:D Talán ennyire beleszeretem?!

Normális válaszokat, köszi előre is!



2013. febr. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem szerelem, hanem meg akarod kapni őt és normálisabb lettél
2013. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak azt árulja el rólad, hogy önmagadért nem lennél kedves másokkal.
2013. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális ember mellett a másik ember is viszonylag normálissá válik és fordítva... persze nem mindenki...
2013. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem nem szerettél bele, aber ezt inkább te döntsd el... ha pedig összejöttök és majd szétváltok(mert úgyis ez lesz egyszer) akkorviszont megint köccsög leszel, szóval vigyázz :)
2013. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!