Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen rendes lány vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen rendes lány vajon akarhat barátot?

Figyelt kérdés

Csinos,de nagyon csendes,visszahúzódó.Szinte csakis lány haverjai vannak,hozzájuk megy el néha,de buliba,szórakozni soha.Jól tanul,okos,vannak tervei.Szokta a fiúkat nézegetni,és mint láttam Szürke 50 árnyalatát olvasta nemrég,romantikus filmeket néz,de szinte sose beszélget fiúkkal.

Egy ilyen lány vajon vágyik barátra,kapcsolatra?

17 éves.(egy sporttársam)


2013. febr. 3. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hááát azért ha 17 évesen nem érdeklik a fiúk, ott bíz valami baj van. pszichológust próbálj meg szerezni neki, azzal teszed a legtöbbet érte!
2013. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"sporttársam"

Hát persze,hogy az.

Biztos ő is vágyik valakire,csak bátortalan.

2013. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne akarhatna?
2013. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ha a szürke ötven árnyalatát olvassa (amit mondjuk nem értek,hogy értelmes nő miért tenné, de nézzük el neki,mert még fiatal) akkor nem csak barátra meg kapcsolatra vágyik hanem a jókislány külső alatt valószínűleg eléggé vadmacska ^^

persze valószínűleg óvatosan kell megközelíteni, legyél vele udvarias és előzékeny, udvarolj neki hagyományos módon, aztán majd a hálószobában nem kell játszani az úriembert :D

2013. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sporttársam,igen.

Úszunk.

Én fiú vagyok,szintén 17 és azon gondolkoztam,hogy bepróbálkoznék nála,de lehet,hogy nem is akar barátot..

2013. febr. 3. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Az ilyen lányok szűzen akarnak meghalni... -.-



----------

Persze, ismerkedj meg vele! ;) Hajrá!! Ne zavarjon, ha a barátnőivel van, hívd félre!

2013. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na én pont ilyen csajt akarok magamnak.
2013. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj srác. Menj oda és próbálkozz be. Mi van ha elhajt? Semmi. Kiderül hogy akar-e barátkozni.
2013. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
te vagy az, Dákesz?
2013. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!