Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldogság titka?

Figyelt kérdés

Aki nem boldog egyedül, az párkapcsolatban se lesz az, vagy egyedül pont azért nem boldog, mert nincs párkapcsolatban?


Egyetemista vagyok, egyedül élek.. mostanában nagyon elkapott a magány, a boldogtalanság.


Van egy lány, aki iránt egyre erősebb vonzalmat érzek már nyár óta, de ő túl közeli ismerős, nem tudom, hogy merjek-e kockáztatni. Egy másik iránt nincs meg az a nagy vonzalom, csak tudom, hogy ő amolyan "biztos pont", bármikor össze tudnánk jönni, de úgy érzem, lehetne jobb is. Csak a külső nem elég, hogy tartós legyen.

Mit tegyek a magány ellen? Várjak másra, vagy kockáztassam a dolgokat? Esetleg a biztos? Jó, mások nem mondhatják meg, hogy mit is tegyek. Inkább azt mondjátok el, hogy Ti mit tennétek?


Kicsit össze-vissza lett az egész.. Nem is tudom, mit akartam ezzel kérdezni. Mindegy. Ha valaki ír valami használhatót/saját kis történetet, azt megköszönöm.



2013. febr. 10. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
kockáztass, anélkül nincs győzelem ;)
2013. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy azt válaszd akit tényleg igazán szívből szeretsz. És ne azt ami csak egy "biztos pont".

Mivel ha összejönnél azzal a a lánnyal aki neked csak egy biztos pont, akkor sem lennél boldog.

Szerintem kockáztass, mindegy-mindegy alapon.

2013. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Ha nyerni akarsz a lottón,akkor legalább egy szelvényt vegyél b@,szod".
2013. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem amit leírtál! Én is ezt érzem ugyanilyen helyzetben vagyok. Fősulira járok nincs senkim. El vagyok!

A szerelmet és a boldogságot nem lehet üldözni. Ne érezzem egyedül magam eljárok sportolni és rengeteg időt fordítok arra, hogy jól nézzek ki. Nem más miatt, hanem magam miatt!


Nem biztos, hogy ez egy lehetetlen helyzet! Minden rosszban van valami jó! Most te is ezt kaptad, szerintem fordíts több időt magadra inkább! Ne zuhanj meg. Viszont, ha azt szeretnéd, hogy ez a csaj felfigyeljen rád nem biztos, hogy egy egyből lerohanás jó lenne! Kicsit pakolj el az agyadban gyere rá arra, hogy ez a helyzet nem biztos, hogy lehetetlen. Inkább cselekedj és használd ki ezt az időt és ne szomorkodj. Tudom könnyű mondani, de mint említettem én is ebben vagyok. Vágyom egy férfi érintésére ölelésére meg mindenre! Ahhoz, hogy valaki szemében megnyerőnek tűnj nem szabad savanyúnak lenned! Élet erősnek kell lenned! Ki kellene, hogy ugorj a bőrödből! Ez a rengeteg szabadidő lehetőséget ad arra, hogy ismerkedj és a barátaiddal legyél. Szórakozz, hiszen erre is szükséged van!


Én így csinálom! Néha szomorú vagyok és magányos, mert tudom, hogy a barátaimnak van kapcsolatuk és tök jól elvannak minden nap van kivel lenniük, én meg mikor haza esek akkor sosem vár itthon senki. És? Majd lesz olyan is, mikor majd lesz! El kell hitetned saját magaddal és az agyadra kell, hogy hallgass, hogy ez is egy olyan helyzet ami kedvező is lehet akár! Eszerint élsz és a magadat helyezed előtérbe akkor nem érzed annyira elveszettnek magad!

egy lány

2013. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem mélyülsz el a részletekben, nem gondolkozol semmin, hanem csak arra gondolsz, hogy milyen jó vagy így, milyen boldog, nem vagy beteg.


és ez valóra is válik. én pl 23 éves vagyok, de nemvolt még csajom, és nem is kell még egy darabig. miért? (nem gondolkoztam még rajta)


beteg mikor voltam utoljára? nem emlékszem.

mikor vagyok fáradt? soha.

se cigi, se pia, se kávé, se gyógyszerek.

(nekem nincs panaszom semmire) Najó, kereshetnék több pénzt egy kicsivel...



Egyébként meg kockáztass. Mond el a lánynak hogy tetszik neked. Milyen következményi lehetnek? nemet mond, vagy elmondja az anyjának vagy 1-2 barátnőjének hogy próbálkoztál. És akkor mi lesz? A másik hogy igent mond és mindenki csuda jó.


Az is hogy ha vársz. Nem hajt a tatár. De semmiképp se keresd csak éld az életet és nem is fogod észrevenni hogy nincs is messze az igaz szerelmed. (Nem olyan aki elvan bújva és sosem találkozol vele, az nem szerelem) Nem lehet ezt most elmondani, de az igaz szerelem a szemed előtt lesz. És akaratlanul hozzászólsz.

Hagyd hogy a szíved beszéljen, és ne hagyd az agyad gondolkozni, mert abból csak problémák tömegét fogod leszűrni, mint pl.: mi lesz ha nemet mond? mi lesz ha nem jövök be neki? meg ilyenek.


Amikor a szívedre hallgattál akkor a következő fog történni:

Mondod neki a mondandód, beszélsz neki szépeket és jókat, vicceket meg minden, és másnap arra gondolsz hogy dehülye voltam hogy nem ezt meg azt mondtam neki.



Amikor ez történik, akkor hallgattál a szívedre, amit sose bánj meg. Meg egyébként se bánj meg semmit soha. Gondold azt hogy mindig minden a hasznodra válik, meg fejlődsz tőle.


Észre fogod venni ha tetszel majd a lánynak, ez tuti.

2013. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem hülyeség az első mondat. Vannak olyan korszakok az ember életében amikor jól érzi magát egyedül, ez tény, velem is volt már így.

Ha kiegyensúlyozott, (kvázi boldog) vagy, akkor könnyebben talál meg a szerelem. Egy nyavalygós pasira nem buknak a csajok. Ezért is felesleges itt a sírni a Gyik-en. Senki nem fog megszánni, csak azért mert nem találsz magadnak párt.


Egy valamit jobb ha tudsz, ha a lány akivel össze akarsz jönni, de valami nem tetszik rajta, akkor hagyd a francba. Mert csak úgy érdemes belemenni egy kapcsolatba, hogy nah ő érte mindent. Mert mikor jönnek a problémák, nem fogsz tudni mihez nyúlni. Viszont ha már az elején is oda vagy érte, akkor később ezekből már erőt tudsz meríteni. De ez csak a saját tapasztalatom. Nyilván van, olyan hogy majd ebből lesz a nagy szerelem.. de ez ritka.


Én azt mondom, ha eddig ilyen töketlen voltál, akkor amilyen gyorsan csak lehet, indulás csajozni!

2013. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!