Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a fiú (17) éretlen még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú (17) éretlen még?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,nagyon kedves velem, sokat nevetünk, állandóan heccel, meg élvezi, ha elhiszem, amikor valami hülyeséget talál ki. Szerintem ez olyan gyerekes. Tetszem neki?

2013. febr. 11. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól még lehet érett mert szeret hülyülni, és lehetséges hogy igen tetszel neki :)
2013. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nevettek.. Szerintem nem lenne neked az jó ha folyton csak b*szogatna. (mivel sok fiú így próbál udvarolni.) Amúgy tuti, hogy tetszel neki. Kérdés már csak az, hogy te mit érzel iránta
2013. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik, de sajnos nem lehet semmi köztünk, egy régebbi történet miatt.
2013. febr. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!