Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 31 éves férfi hogy tekint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves férfi hogy tekint általában egy 23 éves nőre? Még éretlen fiatal "csajnak" tekinti vagy nőként néz rá?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok, vélemények?


Kort, nemet kérhetnék?!


Köszi!


2012. ápr. 12. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nö ként tekint rá.Egy 23 éves lány már nem éretlen.:-)37/F
2012. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Úgy értettem, hogy mégis csak egy későbbi generáció. Tudom, hogy sok ilyen pár van, de szerintem általában csak játékszer egy ilyen korú férfi számára egy fiatalabb nő, nem?
2012. ápr. 12. 13:02
 3/21 A kérdező kommentje:

Én azt gondolnám, hogy egy teljesen átlagos korkülönbség, számos ilyen párkapcsolat van és működik.


Azonban meglepve olvastam egy fórumban itt, hogy az ilyen korú férfiak azt írták, nem tudnak potenciális párjelöltként tekinteni egy 10 évvel fiatalabb nőre.

2012. ápr. 12. 13:04
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként nézek rá.

34f

2012. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább nőnek tekintem, persze a videlkedése is számít. 23 évesen még simán lehet túl gyerekes, túl kislány is, mint érett nő.

33/F

2012. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazad van abból, hogy egy másik generáció.

Ha stílus és az életvitel megegyezik, és egyfelé néznék, teljesen jól tud működni.

A 30 feletti pasik nyugodtabbak, nem járnak szórakozóhelyekre, inkább néha mozi, vacsora, színház, séta, de az esetek többségében házimozi összebújással.

Tehát ha a lány is ilyen, szerintem semmi probléma.

2012. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
én 23 éves nő vagyok, de sajnos max 18-nak néznek, mert alacsony és vékony vagyok, meg nem sminkelem magam, csak ritkán, nem járok magassarkúban stb. szóval rám egészen biztos, éretlenként tekintenek.
2012. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A 30-as férfiak nem járnak szórakozni?


Én mást látok sajnos. Otthon cscsörgősebb vagyok én, mint a 30-as ismerőseim.


Ők járnak szórókozóhelyekre, én addig inkább beülök az autóba, elmegyek a hegyekbe és kirándulok egyet. :)

2012. ápr. 12. 13:14
 9/21 A kérdező kommentje:

Lehet csak én látom úgy, hogy a generációk eltolódni látszanak?


PL. egy mai 30 éves férfi úgy jár diszkóba, mint egy 20-as srác. Régen egy ilyen korúó férfi már érett volt, családot tervezett. Most...


Gyakorlatilag a 40-es férfiak töltik be azt a szerepet, amit nekik kellene.


Én például azt veszem észre, 23 évesen jobban vonzódom már egy 40 éves férfihoz, mint egy 25-30 éves gyerekhez.


Mégis ők mondják azt az én korombeliekre, hogy gyerek.

2012. ápr. 12. 13:16
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van kivétel, de nem jellemző.

Én az átlag pasikról beszélek, nem a egyedülálló elkényeztett 30-as korosztályról.

2012. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!