Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nôgyógyászhoz teljesen le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôgyógyászhoz teljesen le kell borotválkozni ott lent?

Figyelt kérdés
Még szûz vagyok. Mennyire borotváljam le?
2013. febr. 11. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, hacsak nem akarod meghoditani a nögyogyászt.
2013. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen de linkelj képet hogy lássuk jó e nehogy beégjél már:)
2013. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell! De meg se vizsgál - már ha normális - ha szűz vagy, csak ha vélhetlőleg valamilyen betegséged van.
2013. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi, hogy ne legyen ott hatalmas dzsungel, de nem kell csupasznak lennie, fazonnak nem árt lennie (persze nemkötelező mert annyi nőt látott már a nőgyógyász, hidd el, hogy pont nem fogja érdekelni, hogy milyen a tied) Tudod a fazon az, ami ott a bikini vonalnál van. +esetleg, hogy mondjam, a tetejét rövidebbre vághatod, hogy ne legyen olyan igénytelen.


De mint írtam, nem fogja érdekelni, tehát ha nem akarsz foglalkozni vele, akkor hagyd úgy. De szerintem ne úgy menj oda, hogy először borotváltad e csupaszra, mert elsőre úgy fog szúrni "mint állat".

2013. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy a nőgyógyászt nem ez fogja érdekelni. Több puncit látott már, mint azt gondolod. Mivel szűz vagy, ahhoz mérten is áll hozzá, a vizsgálat ilyen esetben másképpen történik.
2013. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem "kell", hát igen, ha normális, akkor tényleg nem vizsgál meg, ha nincs bajod, olyanhoz menj, akiről jókat hallottál
2013. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm édesapja nőgyógyász. Megkérdezte tőle, hogy mégis hogyan kell "megjelenni" egy vizsgálaton. Azt mondta az édesapja, hogy a valamire való orvos ezzel kapcsolatban nem tesz megjegyzéseket, de vannak kivételek is! A szőrnek feladata van, nem azért van ott, hogy eltüntessük.
2013. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire ha amúgy sem borotválod a puncid!
2013. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!