Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor hagyja abba? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hagyja abba? Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Az exem állandóan híresztel valami hazugságot rólam. Kb. fél éve szakítottam vele. Nos, meg is volt az okom. Nem voltunk sokáig együtt, mert megcsalt, kihasznált, stb... A többi dolgot inkább le sem írom, mert olyan durvák. De a lényeg, hogy mikor észre vettem, mekkora egy ... leléptem. Töröltem, tiltottam mindenhonnan. Azóta nem is beszéltem vele. Most meg a barátai, haverjai zaklatnak, hogy sze.xeljek velük, mert egy ku.rva vagyok a barátjuk szerint. Volt hogy még a lakástelefonon is felhívtak, a szüleim vették fel. Most boldog párkapcsolatban élek, csak az a kérdés meddig, mert már ebbe is bele avatkozott.
2013. febr. 11. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

"t meg a barátai, haverjai zaklatnak, hogy sze.xeljek velük"



Város,Utca,Házszám


És törött karral fogják kitörölni a s*ggüket.

2013. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ez gáz, sztem mondd el a barátodnak h mi van, ha még esetleg nem mondtad el neki, így legalább nem éri váratlanul ha vmi hülye be akar kavarni, meg bármit kitalálnak rólad nagyon valoszinü h neked fog hinni.
2013. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!