Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lefeküdtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lefeküdtem egy csajjal, és elterjesztett rólam mindenfélét! Rohadt égő = ( Mit csináljak, hogy hagyja abba?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete volt egy egyéjszakásom egy csajjal. Ő többet akart volna, nekem kb. annyira kellett, hogy megdugjam, kell a halálnak egy ilyen kva :P Tudom nem szép dolog, de ez van. Na és az a baj, hogy én nagyon gyorsan elmegyek amikor lefekszek valakivel, akkor is kb. fél perc alatt elmentem. Ő meg bosszúból ezt elmondta a barátnőinek, és azóta azzal szívatnak :S Hogy bármi szóba jön, rögtön mondják, hogy „tudjuk, hogy te nagyon gyorsan el tudsz intézni mindent”, meg hogy sz@r a teljesítményem, meg mittudomén. Jó a többiek akik hallják valszeg nem értik, de ez NAGYON rossz érzés nekem :( Amúgy is utálom, hogy nem tudom visszatartani és ilyen gyorsan elmegyek, most meg pont emiatt röhögnek ki :S Rohadt égő. Most mit tegyek? Ma is elkezdték bakker kb. egy hajszál múlt rajta, hogy ne vágjam pofán. Hogy értethetném meg vele, hogy ez nekem nagyon sz@r, és hagyja abba? Kiba*ottul utálom azt a csajt egy hülye idióta s*gg!

16/F


2010. máj. 21. 16:13
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
minden csoda 3 napig tart
2010. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
te használtad ki ember! csodálkozol h az igazat terjeszti??
2010. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
na látjátok, ezért nem kell szexel próbálkozni 16 évesen....
2010. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:

másodiknak igaza van...

amugy meg nemtudsz mit tenni...

ha nagyon gyerekes vagy akk kitalálsz róla vmit aztán azt elkezded terjeszteni... de ez eléggé szánalmas

2010. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Én nem használtam ki, kb. ennyit ér az a csaj. De ez nekem most 100x sz@rabbul esik!
2010. máj. 21. 16:21
 6/55 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard velük tudatni, hogy neked ez rosszulesik, mert annál jobban csesztetni fognak.
2010. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

Te is elismerted, h nem volt szép dolog amiért csak arra kellett neked, h megdugjad! Tudod vannak még olyan csajok akik nem haggyák magukat megalázni és visszavágnak-->tehát ő is megaláz! Te okoztad magadnak viseld el!

Megtanulod, h legközelebb nem illik mások érzéseit szarba venni!

Ugyhogy nem tudunk sajnálni téged te reméljük a csúfolódást "gyorsan abbahaggyák" :D

2010. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, kincsem! Ha nem akkor dugítsd el a száját prémes farokkal...


Terka néni, 68 éves

2010. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Te azt hiszed, hogy én AKKORA KURV@ VAGYOK, hogy engem BÁRKI MEGKAPHAT egyetlen éjszakára!!!!! :S Pötsch fej!!!
2010. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
42%

Juuuj nagy-nagy tisztelet a kérdezőnek!! :)

detto u.így gondolkozok én is.


16/F

2010. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!