Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikezdett velem az éjjeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett velem az éjjeli buszon a jegyellenőr, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátomtól hazafelé menet kénytelen vagyok éjjeli busszal közlekedni (szülei egyelőre még nem engedik az ottalvást, érthető okokból, még csak kb 2 hónapja vagyunk együtt), és már többször találkoztam az egyik ilyen éjjeli járaton ezzel a bizonyos ellenőrrel.

Tegnap este viszont kikezdett velem, a végállomáson szálltam le, ő velem együtt, és egészen addig beszélt nekem (majdnem az egész életét elmesélte), hogy a busz visszafelé indult és úgy kellett futnia utána.

Félek, legközelebb is találkozom vele egy ilyen éjjeli járaton. Nem szeretném durván visszautasítani, vagy valami, mert hát ellenőr, a végén még megbüntet sértettségében vagy hasonló... Segítsetek, mit csináljak???


20/l az ellenőr kb 35-40 lehet...


2013. febr. 11. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kikezdés, lehet h csak unatkozik. Mesélj te is neki a barátodról. És apukádról, aki rendőr.
2013. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretném durván visszautasítani, vagy valami, mert hát ellenőr, a végén még megbüntet sértettségében vagy hasonló"



Ez most komoly ?

2013. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mond neki hogy nem szeretnél vele bäszni. ennyi
2013. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Unatkozik, annyira, hogy lekési a következő járatot? Ennyire nem unatkozhat, de reméljük, igazad van.

Igen, komoly, tényleg félek ettől, még ha viccesnek vagy butaságnak hangzik is.

2013. febr. 11. 12:21
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ne utazgass éjjel. Problem solved.
2013. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem. Mi az, hogy megbüntet? Van jegyed vagy bérleted? Igen. Akkor nem büntethet meg. Komolyan kérdezem, ennyire nem tudtok gondoskodni magatokról?
2013. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd legközelebb leszopod a facat,hogy ne buntessen meg?


Valts jegyet v bérletet és koptasd le te idióta

2013. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire azért nem kéne paranoiásnak lenni :D

Gondolj bele milyen unalmas lehet egész nap, azt a szöveget nyomnia hogy jegyeket és bérleteket..... ha meg 1-2 embert "találnék" a járaton én is automatikusan elkezdenék beszélgetni, akár egy 20 éves csinos lánnyal, akár egy 200 kilós kövér nővel, akár egy 100 éves öregemberrel..... majd akkor szóljál ha letépi rólad a kebeltartót :) Sok emberrel tényleg az a probléma hogy túlságosan idegenkednek a többi embertől, biztos sokakkal volt már olyan (iskolában, munkahelyen) hogy első ránézésre nem volt szimpatikus valaki, aztán lehet hogy ők lettek a legjobb barátok, vagy párok fiú-lány esetében....ehhez nem úgy kéne hozzáállni hogy iskolában meg munkahelyen rá vagy kényszerülve hogy akaratlanul is társalogjál valakivel, az utcán buszon (akárhol) hozzád beszél egy ember, az meg menjen el a fenébe....


"a busz visszafelé indult és úgy kellett futnia utána."

És mit csinált volna? Nem szált volna föl, hanem futott volna a Busz mellett és integetett volna? :D

Nem lehet mindenki olyan jó állóképességi állapotban! :) A 10 millióból kb ezer ember van, aki letudna futni megközelítve annyi idő alatt akár csak egy megállót is mint ahogy egy busz meg......

Hűvös időben meg persze hogy nem fog fagyoskodni, 1 órát hogy várja a következő járatot :) Nyugi méhecske! :)

2013. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Cseréljetek telefonszámot, kérdezd meg h melyik járaton lesz legközelebb, utazz azzal, és akkor nem kell jegyet venned, úgyse büntet meg!
2013. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb is megpróbál beszélgetni veled, valahogy kozold vele, hogy éppen a baratodtol jössz. Csak leesik neki.
2013. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!