Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozóm lenne egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozóm lenne egy lánnyal de nincs miből elmenjek. (? )

Figyelt kérdés

találkozóm lenne egy lánnyal de messze lakik kicsit költséges oda elmenni és vissza (5000ft) ennyim akad de költőpénzre már nem futja :(

hogy legyen ez a találka? ő randinak veszi :/

gáz ez az egész.

szüleimtől nem kérek mert nem adnak.


2013. febr. 11. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem felejtsd a csajt...

És van 1 fasza estéd+napod go Meki meg ilyenek ...a többit nem részletezem mert ...mert...

2013. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatok úgy sem működnek ... De egyébként nem hiszem, hogy nincs senki, akitől kérni lehetne. Ha csajozni kell, arra azért ad az ember a másiknak!
2013. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

17

megpróbálok szerezni egy havertól pénzt talán ad.

2013. febr. 11. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Hosszú távon gondolj bele...Még 2 hetente találka is rengetegbe kerülne,és a távkapcsolatnak amugysincs értelme.
2013. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a pics.ába. Most ne a farkad.dal gondolkozz. Ebből kapcsolat sem lesz. Ha meg igen a csaj tuti nem fog hozzád utazgatni és pénzt kidobni az ablakon. Mellette meg majd szépen keres mást....
2013. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ezt mire alapozod, hogy a lány nem utazgatna, és keresne mást?

Én is voltam ilyen helyzetben, és minő meglepetés, nekem is kb 5000 ft volt oda-vissza a vonatom. Kéthetente jártam haza a barátomhoz. Ő egyszer sem látogatott itt meg (Pesten tanulok), én viszont lelkiismeretesen, hűségesen dobtam ki a pénzt, hogy aztán lelketlenül, nagyon durván szakítson velem és utólag tudjam meg, már vagy egy hónapja szeretője volt. Szerinted?

Amúgy, saját példámból gondolom levetted, hogy nem javaslom a dolgot. Ha már eleve távkapcsolatnak indul, akkor annak nem sok jövőt jósolnék, pláne hogy ilyen fiatalok vagytok (vagy legalábbis te).

2013. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menj stoppal. és akkor marad költőpénzed is. :)
2013. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg! :-D Régen két napon keresztül képes voltam az országon keresztülutazni stoppal, csak hogy egy lányt láthassak ... :-D :-D Jézus, de rég volt ...
2013. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!