Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ebben a helyzetben tenni? Először azt mondta szeret, aztán meg hogy nem.

Figyelt kérdés

Mostanság nagyon közel kerültem egy fiúhoz. Rengeteg utalgatás, bókolás után eljutottunk odáig, hogy bevallotta: tetszek neki. Egyik barátomnak azt mondta, hogy szerelmes belém. Mindent amit mondott elhittem, azt hittem tényleg komolyan gondolja. Aztán elém állt, hogy nem szerelmes belém, ezért nem akar tőlem semmit. Elfogadtam, megpróbálom lezárni. Viszont félek, hogy a barátságát is el fogom veszteni. Egy társaságban vagyunk lényegében, de én egyszerűen ránézni sem tudok. Azt hittem menni fog, hogy továbbra is barátként kezeljem... de úgy érzem, hogy nem megy. Nem szeretném elveszíteni, nagyon fontos nekem. (Annak ellenére, amit művelt.) Ha a közelében vagyok, úgy érzem menekülnöm kell...

Mit tudnék tenni?


2013. febr. 11. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene menekülnöd? Egyébként az is benne lehet a dologban, hogy megtudta, hogy visszahallottad amit mondott, és ettől megijedt és visszavonulót fújt. Mindenesetre ha a jelenlétében flörtölni kezdesz egy sráccal, megláthatod hogy mi a helyzet :)
2013. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, egyszerűen késztetést érzek rá, hogy ne legyek a közelében... mintha félnék tőle :)

Egyébként köszi a választ!

2013. febr. 11. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen...

Egy srác tetszett, majd bevallotta, hogy tetszek neki, későb meg, hogy szeret. Ezután meg mégis azt mondta, hogy nem szeret, majd mi utána már nem is beszéltünk olyan sokat.

A pech, hogy utána nyáron egy buliban észrevettem ahogy bámul, azt hittem beképzelem, de a buliról készült egy kép amin észrevettem a háttérben, hogy tényleg nézett.


A kérdésedre válaszolva, azt tudod tenni, hogy kicsit kerülöd, így időt adsz magadnak, hogy rendezni tudd a dolgokat. :) Majd amikor azt érzed, hogy készen állsz fájdalom nélkül a találkozásra akkor majd újra mehetsz amikor ő is ott lesz.

2013. febr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is,azzal a különbséggel,h ő elment kecskemétre dolgozni és nem látom,nekem azt mondta nem szeret,de kiderült,h ez ürügy volt,a távolság miatt nem akarta folytatni :/
2013. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!