Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig szeretem, hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem, hiába nyomom el az érzést?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki 1hónapja nagyon megtetszett.2Hete összejöttünk,de 4nap után szakított,mert még mindig azt a fiút szereti,akit régebben,de az a fiú észre sem veszi.Barátok maradtunk,de minddnnap mondja hogy még mindig szeret.És én is,de nagyon.Most mit csináljak?Ja és valentín napra azt kapom h megcsókol.És az is baj hogy nemtudok csókolózni,és félek.És ez szerintem már nem fér bele a barátságba.És ha mégis megcsókol,megöleljem?Vagy mit hogyan?

2013. febr. 11. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
ribanc...te meg szedd össze magad, nem veszed észre, hogy hülyét csinál belőled?
2013. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ribanc.még én voltam neki az első.és még szeretem..
2013. febr. 11. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
De bizony ribanc. Szereted és nem látod reálisan a dolgokat, de majd miután átb@sz, mint sz@rt a palánkon felnyílik a szemed. Addig csak álmodozz!
2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!