Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy lesz-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy lesz-e olyan aki marad?

Figyelt kérdés

Az első kapcsolatom 14 éves koromtól 18 éves koromig tartott. A második 19-20 éves koromig,majd most 20-23 éves koromig.

Most lassan 24 évesen megint itt vagyok egyedül és magányosan (persze itt vannak a szüleim de az nem olyan)

Mindig engem hagytak el,az egyik kiszeretett belőlem,a másik inkább újrakezdte a drogozást,a harmadik pedig lelépett külföldre a pénzt miatt.

Amikor régen elterveztem én ilyenkor már anya szerettem volna lenni,egy boldog családban,de már lassan nem is hiszem el,hogy valaha férjem lesz és gyerekem.Annyi sérelem ért már,iszonyat fájt mindegyik szakítás.

Más is érzett már így?

24/L


2013. febr. 11. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen ismertem meg a páromat, most 23 vagyok és a menyasszonya.Ő is dolgozott külföldön,még is kibírta a kapcsolatunk.

Sajnos van ilyen,h rossz lapokat oszt az élet, de ettől leszel erős! El fog jönni a Te életedben is a boldogság! Ne aggódj! :)

2013. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindig úgy alakul az életünk, ahogy elterveztük. De ettől még semmiképpen ne mondj le a terveidről, álmaidról!

Nekem más kérdésben volt ugyanez, úgyhogy valahol átérzem a fájdalmadat.

2013. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, neked legalább volt már kapcsolatod, nekem még semmi. 20/F
2013. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!