Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány kis alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kis alacsony, vékony és kislányos arcú, az hátrány a fiúknál?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
:O Pedig én is ilyen vagyok, de nekem nem tűnik előnynek...Lehet, azért, mert fiatalabbnak néznek a koromnál. :/
2013. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? Nem hinném, hogy ez lenne a baj... :)
2013. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 NagyD1990 ***** válasza:
68%
amúgy miért hiszi mindenki, hogy hátrány, ha egy lány alacsony? pont az a jó. persze akadnak magas srácok, akik magasságukhoz mérten magasabb lányt akarnak, de amúgy én csak alacsonyabb lánnyal jönnék össze.
2013. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Én fiúban vagyok ilyen, akkor mi van?:D
2013. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ezek pont nőies tulajdonságok gondolkozz de még az arc számítsokat milyen szimetrikus és arányos mert nekem ha nemtetszik az arc akkmár a többise
2013. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
attól függ
2013. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha van olyan kis,alacsony,vékony és kislányos arcú csaj,aki nem kell senkinek,nálam nyugodtan jelentkezhet!:)
2013. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha van olyan lány aki sovány alacsony test alkattal rendelkezik írhat mert nagyon bejön.ha csak barátot szeretnétek azt is szivesen veszem lévén kevés barátom. ;)
2021. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 jpeter1 ***** válasza:
Nekem szerencsém van,mert az én párom is ilyen extra vékony, kislányos alkatú. Néha így is öltözködik pl rakott miniszoknya, két fonott copf. De nagyon jól áll neki ez a stílus. Kifejezetten bájos.
2021. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!