Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok az miért van hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok az miért van hogy csak akkor kellek nektek ha lesz@rom a fejeteket és ha rendes vagyok akkor nem?

Figyelt kérdés
Eddig mindig akkor tdutam meg dugni valakit vagy kapcsolatba kezdeni vele ha lesz@rtam a fejét és hát majd nem hogy átnéztem rajta..
2013. febr. 11. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rossz nőket szemeltél ki.
2013. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ma 22:53


Lehet igazad van,arra már én is gondoltam.Végülis ezért is tettem fel a kérdést.

2013. febr. 11. 22:54
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos ilyenek ezek a mai libák.
2013. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez egy érdekes dolog!

senkit nem érdekel, de leírom:D

egy srác két éve fűzte a fejem folyamatosan, nem tudtam, hogy vakarjam le magamról :) ...az illető most érdekelne, és most ő elérhetetlen....

most ugyanez a helyzet, pár hónapja egy ismerősöm szeretett volna komolyabbat, amit elutasítottam, de volt egy időszak mikor találkozgattunk és bennem is megváltozott és most már annyira nem akar semmi, erre én indultam be rá!


Ami nem lehet a tiéd mindig az kell!

Fogalmam nincs miért van ez :S ....

Vadász ösztön mind a két fél részéről :D nem tudom. ...de bosszantó :S

2013. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez sajnos tényleg így van, viszont én már meguntam ezt hogy bunkó vagyok a csajokkal, rendes sokkal jobban szeretek lenni egy idelye már, na majd egyszer remélem hogy találok olyan csajt aki azt szereti:)
2013. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
különben meg nem csak a libák ilyenek....de mindegy....
2013. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

elég, ha kicsit elérhetetlen vagy....:D

rohannak majd :D

2013. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden ember arrogáns, azé'. Nekem is az a lány kell, akiért tenni kell és nem az, amelyik bomlik értem már attól is, ha megpillant.

Érdekességként leírnám, hogy gyakori az, hogy ha mind a ketten tetszenek egymásnak, mégsem jönnek azonnal össze, hanem először húzzák egymás agyát és "gondolkodnak". Arról, hogy vajon komolyak -e a másik szándékai, vagy épp vannak -e szándékai, mert "el sem hiszem". De ezt mind önmaguknak generálják. Egyfajta szükséglet, amit ki kell elégíteni. Mármint a "hódítás". Még akkor is, ha amúgy nyitottak a kapuk.

2013. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztosan olyan szexisen tudsz sz-rni, de rendesnek meg olyan sz-r vagy.
2013. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
OFF: Az milyen téren nyilvánult meg, hogy lesz@rtad a fejét? Hogy kell ezt érteni, mondanál pár példát?
2013. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!