Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor ujjazom mafam mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ujjazom mafam mindig "pisilnem kell" mi ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ujjazás után pisilési ingert erzek es pisilni us szoktam bár nem hiszem , hogy az pisi ! Es nagyon hamar jön ! A kérdés az, hogy ez tulajdonképpen mi és szex közben is lesz ilyen? Köszi előre is a válaszokat:)

2013. febr. 12. 00:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Élvezd! :)
2013. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szabad a gazda.
2013. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, mert elég kellemetlen szerintem a szituaci nem? Vagy fiuk ez nektek bejön , ennek így kell lennie?
2013. febr. 12. 00:18
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem izgat... de ha finom, akkor szívesen meginnám :)
2013. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem, egyébként teljesen olyan mint a pisi csak ez átlátszó.De mi a tapasztalatotok? Lányok is írhatnak ! Szex közben is előfordulhat?
2013. febr. 12. 00:23
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális, bár nem mindenkinek sikerül...

én imádom, amikor a barátnőm így élvez. rengeteget tud spriccelni, és multi orgazmusa van :-)

ha zavar, akkor masztizz kádban. a leendő pároddal meg tegyetek óvintézkedéseket, és a lepedő alá egy fóliát, így a kárpit megmenekül :-D

2013. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon izgató, én fiú vagyok és nagyon örülnék, neked:) nem pisi hanem ilyen nedv, jöhetne az arcomra is:P
2013. febr. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Squirtingre keress rá.
2013. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Álmaim nője vagy. Szivesen megismernélek
2013. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Miért lennék álmaid nője? Emiatt az egy tulajdonsagom miatt?:D vicces

Tehát akkor ez egy jó dolog? Minden srác örül ennek? Mármint a fiatalok .. Vagy csak az idosebbek 25 felettiek es utt nem öregre célzom!:)

2013. febr. 12. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!