Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik kimondják pl. hogy pisilnem kell?

Figyelt kérdés

Én ezt szoktam mondani, persze nem vadidegeneknek.

De pl. ha halljátok ezt az utcán, hogy egy fiú/lány mondja akkor milyen véleménnyel lesztek róla?


2011. máj. 6. 18:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt hallom arra szoktam gondolni, hmmm biztos pisilnie kell.
2011. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Többnyire azt, hogy pisilnie kell. Inkább azt mondja hogy pisilnie kell, mintsem azt, hogy pipilni kell, vagy pislantani esetleg sárgát dobni :D
2011. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne gondolom, őszintén?? Ebbe rohadtul nincsen semmi, ugyanaz, mintha azt mondanád, hogy éhes vagy...
2011. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azt hogy hívja a természet.
2011. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én még ezen úgy istenigazából még el sem gondolkodtam. Úgy egyáltalán semmit nem gondolok...vagyis pontosan azt, hogy pisilnie kell, aztán csókolom. Én is szoktam ezt mondani.
2011. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jobb ha azt mondja hogy hugyoznia kell?
2011. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

semmi.

én így mondom: nem tudod, hogy hol lehet itt hugyozni?

2011. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
En személy szerint nem szoktam ezt mondani, de aki azt mondja, hàt istenem pisilnie kell és kész.Ez emberi dolog.
2011. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 szamóca. ***** válasza:
attól még hogy azt mondja "mosdóba kell mennem" ugyanúgy hugyozni fog odabenn, ami azt illeti...
2011. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
öh, semmit? :D nemtudom mit kéne gondolni róla.
2011. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!