Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a férfiakról, akiknek olyan természetes a bókolás és az udvarlás, mint a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Van egy csávó, ragadnak rá a nők, nekem is tetszik, és azt hittem bejövök neki, mert azt sugallta, de beszéltem egy másik lánnyal, aki szintén ezt élte meg és mégsem történt semmi.

Van egy ilyen csajozós személyiség?

Úgy érzem átvágott ezzel, de tudom hogy nem direkt csinálta, mert amúgy kedvel minket. Még sosem bántott meg mással, szándékosan. Nagyon kedves.

Csak azt nem értem miért csinálja, vajon észre sem veszi??


2013. febr. 12. 07:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

/...ugy vélem nem rosz szándékból állt le másik csajjal beszélgetni csak "ki akarta probálni" magát hogy tud-e még hóditó lenni.

.../


idézet magamtól pár kérdéssel lejjebb bővebben kifejtve hasonlo panasz miatt...


Vannak iylen pasik eleve nem biztos hogy rosz szándék vezérli őket, csak neki kez egy lelki + hogy látják hogy iylen meg olyan nőt az ujjuk köré tudnak csaverni. De korrektek mert nem döngetik végig öket ami a nőben mélyebb nyomot hagyna (negativ értelemben olykor)

2013. febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Konkrétan hogy szól a hasonló kérdés, amire bővebben válaszoltál?

2013. febr. 12. 07:25
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, nekem is van ilyen ismerősöm. Bevellom mint nő tetszik is a dolog, egy kicsit legyezgeti a hiúságomat. Valahogy azóta jobban odafigyelek magamra, szóval nálam pozitív az érzés.
2013. febr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2013. febr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz szándék vezérel (engem legalábbis nem) Sok lánnyal flörtölök, mert jól esik nekem is és többnyire a lányoknak is. Nálam azért kezdődött, hogy egy kedves ismerőst felvidítsak, s amikor láttam rajta, hogy a bókok teljesen megváltoztatták, valahogy rám ragadt, aztán ebből alakult ki ez a mindenkivel flörtölök, kedves vagyok stílus. De akitől nem akarok semmit nem megyek tovább. Nem kaszanova vagyok, csak kedves... :D
2013. febr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen fériak mellett öröm élni :)


Én is ismerek bár többségük mér idős és a tanáraim, de nagyon tudják tenni a szépet. Rám is pozitívan hat az ilyen. Akkor is ha tudom ebből nem lesz semmi.

2013. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Látjátok höglyeim ezért lettek a Férfiak megteremtve...

na meg azért mert a vibrátor és a hitálkeártya nem tud füvet nyírni :)

Ez a külömbség a pasi meg a férfi között: A pasi mindenkinek udvarol, a Férfi meg minden nőt fel is tud ezzel vidítani :)

2013. febr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy ez bejön a nőknek. Talán ha nem lennék oda érte nekem is bejönne a dolog:)

De így most nagyon zavar.


De köszi az eddigi válaszokat, tanulságosak:)

2013. febr. 12. 07:46
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: Apukám, mi ikertestvérek vagyunk??? :D :D :D Én ugyanígy jártam vagy 8-9 évvel ezelőtt és így maradtam. Ráadásul még a százalékunk is megegyezik itt a jobb alsó sarokban! :D :D


Kérdező: ez nem bántás, hanem egyszerűen kedvesség. S ha többet akarsz egy ilyentől akkor jelezz neki egyértelműen, s meglátod tovább lép-e a vonalon vagy sem. Magamról tudom, hogy nem vagyok álszent, szeretem a szép nőket, de nem bántom őket. S nem használom ki egyiket sem.

2013. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, sok ilyen férfit szeretnék az életembe, olyan klassz anyira lenyűgözöek. De sajnos a többség csak pasi, nem férfi tisztelet a kivételnek:-)
2013. febr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!