Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges h mehen kivuli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges h mehen kivuli terhesegem van? Helyzet lent.

Figyelt kérdés

Sexualis eletett elek a baratomma,es volt h gumi nelkul csinaltuk de nem ment el bennem,de most az utobbi napokba folyton valamilyen barnas,talan veres folyadek van a bugyimon,de ez nem havi.vajon mit jelenthet?

pls ne haragudjatok az ekezeteker es csak normalis valaszokat varok!am 18/L


2010. febr. 15. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Nem biztos, hogy méhen kívüli ezt a doki fogja tudni megállapítani ha az vagy. Így elég nehéz.
2010. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
őőő ugy hivják hüvelygomba:) candida:) szerintem kérdezd meg a parátod h kiben járt még rajtad kívül:)amúgy menj el doki és ir neked is meg barátodnak is gyogyszert ha azzal a bizonyos "ping-pong" fertőzéssel állsz szemben:)
2010. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
remelem h csak enyi a helyzet...me felek h mehen kivuli terhessegem van...es dokihoz menni meg felek...
2010. febr. 15. 22:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Már bocsi előttem szóló. A candida fertőzés nem okoz ilyen tüneteket. Olvass már utána milyen folyást okoz. Még a clamydia sem okoz ilyet. Tudom, mert sajnos mindkettőn átestem már. Kérdező te meg inkább menj el dokihoz. Ja és nézz utána itt a neten a nemi úton terjedő betegségeknek.
2010. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Túl sokat félsz... nem féltél, mikor az óvszer lemaradt? :P

Amúgy a tünet, amit leírtál az antibébi gyógyszer megvonásának a tünete. Esetleg szedtél valamit eddig, csak abbahagytad, ezért lehet megvonásos vérzésed?

2010. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem szedtem semmi ilyesmit
2010. febr. 15. 22:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont irány a doki!
2010. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
őő elmondom hogy apám nőgyógyász:) és nekem is votl ilyen fertőzésem:) és van fehér turos lepedék esetlekes barna folyás viszketés:) ugyhogy lécci ne engem akarj kioktatni nőgyógyászatni dolgokból:):) és titok..de több féle candida fertőzés is van...és van amire a canesten nem elég..ez a tied:):)
2010. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de igy h nem elvezett egyszer sem belem lehetseges h terhes legyek?v is nagy a valoszinusege?me nem abban az idoszakba volt amiko fokozottan termekeny vagyok
2010. febr. 15. 22:40
 10/14 anonim ***** válasza:
terhes lehetsz mert még mindig lehetnek életképes spermiumok az előváladékban is. ha kimarad a menstruáciod szerintem nem vesztel sok mindent max 1000ftot a teszttel, de menj el doki és ir fel gyogyszert a panaszokra megvizsgál kiecsetel és már kapod is a receptet:)ha meg állandó kapcsolatod van szerintem rögtön kérj kivizsgálást és ha nem vagy állaptots irass fel fogamzásgázló tablettát...és akkor nem kell többet aggódnod:)
2010. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!