Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiket molesztáltak!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiket molesztáltak!?

Figyelt kérdés
Hogyan tettétek túl magatokat a dolgon? El tudtátok felejteni a dolgot, nem akadályozott benneteket párkapcsolat kialakításában? Elmondtátok a barátotoknak? Az első intimebb szituációban nem volt probléma, úgy értem nem pánikoltatok be?

2013. febr. 12. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még sehogy és nincs is barátom.
2013. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, akinek ilyesmi(kicsit durvább)dolgokban volt része.

Nagy nehezen megosztotta velem is, de komoly gondokat eredményezett nála minden téren, pláne, hogy semmilyen segítséget nem fogadott el...Mert, állította, hogy minden okés és nem megy pszichológushoz, mert nem elmebeteg ő.


Én nem bírtam tovább, aztán kiléptem a kapcsolatból.

És nem csak intimebb szituációban volt gond, hanem egészségügyileg is már...

Nem részletezném, katasztrófa volt.


Ha, türelmes a partnered és Te is akarsz változást, akkor szerintem megfogjátok oldani, csak türelem kell hozzá és belátás.

2013. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen is meg nem is.

Amin változtatott: meghíztam, nem hordok kirívó (szexi) ruhákat, magassarkút, nem sminkelek.

Allergiás vagyok rá ,ha az emberek (férfiak) elsőnek a nőt és nem az embert látják bennem. Gyakorlatilag mindent el is követek, hogy emberként vegyenek számba és ne nőként. Több kevesebb sikerrel.


Párkapcsolat: későn 20 éves koromban voltam képes nyitni a másik nem felé. Igazából barátság virágzott ki szerelemmé. Nem volt gond az intimebb szituációkban, minden rendes köztünk, de viszont kevesebbszer igényelem a szexet, és nagyon zárkózott vagyok. Nehezen kommunikálok intim dolgokról.

2013. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El nem felejtettem, de szépen lassan túltettem magam rajta. A mai napig félek a fiuktól ilyen téren barát zónába megvagyok velük, de mihelyst többet akartak megfutamodtam. Azonban egy éve nagyon megtetszett egy srác (először életemben) és miután megismertem rájöttem hogy nagyon rendes srác és benne meg tudnék bízni hogy nem tenne olyan amit nem akarok. Szerelmes is lettem belé. És mai napig járunk eltartott egy ideig míg túltettem magam történteken, de hát nem retteghetek örökké. A barátommal lassan haladtunk szépen fokozatosan, bár még mindig feszengek sex közben, de lassan ez is elmúlik. Nagyon szeretem és ez segített túljutni. Teljesen nem mondtam el neki mi történt, de tudja hogy átéltem valami nagyon rosszat. Talán egyszer elmondom neki teljesen, de még nem szeretném ha tudná...
2013. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. hoz hasonlóan én is elég vissza fogottan öltözködöm és lehet hogy tényleg ennek betudható. Sosem akartra tetszeni a fiúknak. Ezért fiúsan öltözködtem és úgyis kezdem el viselkedni hogy csak haverként/barátként tekintsenek rám. Bár volt hogy ez nem vált be. Ha megkérdezték miért viselkedem így mindig azt mondtam hogy mert fiúk között nőttem fel (ami igaz is), de valószínű hogy nem ez volt a meghatározóbb oka. És én sem szeretek intim dolgokról beszélni.
2013. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy "kezeltem" ezt, hogy 17 éves koromtól mostanáig kb.100emberrel feküdtem le (most 31 vagyok), akivel csak nem szégyelltem, mindenkivel, bárhol, bármikor... Ha voltak eközben hosszabbtávú kapcsolataim, azokat is sorra csaltam, olyan nem volt, hpgy nem. Emellett nem tudok beilleszkedni a társadalomba, antiszoc lettem, depressziós, nincs munkám - még azt mondják az a szerencsém, hogy droghoz vagy alkoholhoz nem nyúltam... Kinek szerencse?? Cserébe viszont bántalmazom magam a bűntudat miatt, hogy anno hagytam magam az apámnak molesztálni és gyűlölöm magam úgy ahogy vagyok. Gyereket soha nem akarok és férjhez menni sem - nem kell egy ilyen sérült embernek utód. Egyszóval - sehogy nem lehet kezelni ezt és kijönni sem belőle, de persze mindenki máshogy éli meg, akit érint a téma... Elcseszték az életemet rendesen és nem hiszem, hogy valaha ez jobb lesz... :S
2013. febr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 andi9208 ***** válasza:
szia, én két éve elszöktem, és néha sikerül megfeledkeznem róla, de ezt elfelejteni tuti nem fogom, és más se, aki át élt ilyet..én is mint az elöttem író, kb sze függő lettem, bár nem feküdtem le olyan sok sráccal, de pl a jelenlegi páromat, aki már amúgy a férjem, a kapcsolatunk elején többször is megcsaltam emiatt, pedig nem akartam, és mégis szerencsére megbocsáltott, és túlléptünk ezen.., de a lényeg, h nem lettem visszahúzódó a szex terén, csak ha pont az együttlét elött agyalok a múlton...:((((
2013. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!