Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom kimutatni az érzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kimutatni az érzésemet a lánynak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mièrt van az hogy tetszik egy lány, de ha rá nézek, köpni nyelni nem tudok..csak nézem...Más lányokkal jól elbeszélgetek, csak vele van az hogy leblokkolok, a humorom, a hangom, a gondolkodásom is elszáll, és csak nézem csodállva. Gondolom ez neki is fetűnt, mert mindig ha rám néz, mosolyog, de nemtudom hogy ez azt jelenti e hogy csak gúnyos mosoly, vagy hogy már megint stíről ez a b*zi, vagy...valami más. Ès nem akarok ajtóstúl a házba rontani, hogy nagyon tetszik, de nemtudom elkezdeni se mert rohadtul le blokkolok:(

Bocs ha túl nyálas voltam:D

17/F



2013. febr. 12. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyerekeknél ez előfordul, majd idővel változni fog.
2013. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát..pedig már nem vagyok kisgyerek..de lehet hogy a szívem mélyén még is..:((
2013. febr. 12. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem most már ilyen, gondolom ő az első lány akibe szerelmes vagy. Lehet nehéz de próbáld meg kimutatni az érzéseid, mert lehet lassan már késő lesz..

Sok sikert! És még annyi, hogy legyél magabiztos, ne lássa a lány, hogy izgulsz..

17f

2013. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert fosos g.i v agy és gyávavagy félsz elmondani neki hogy teccik és tolnád!!!!!! :DDDD Talán változtass magadon pancser!!
2013. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!