Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intereneten hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intereneten hol érdemes csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Társkeresőt ne mondjatok mert a csajok 80%-a ott nem gondolja komolyan és a a napi 30 levél miatt és a bókok miatt vannak fennt hogy fényezzék egójukat,tehát az kizárva részemről.Sokan is mondták hogy kapufa az egész és a legtöbb esetben semmi nem jön össze,pedig nem lúzerek mondták ezt nekem,így oda be sem regisztrálok.
2013. febr. 12. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Az interneten már mindenhol próbálkoznak ismerkedni... Barátnőmre a vaterán keresztül hajtott rá egy csóka, megállt az eszem!!! :)
2013. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig nekem elég sok összejött társkeresőkről ... alkalmi és komolyabb is ... Az, hogy egy nő társkeresőn ismerkedik, nem jelenti azt, hogy egy-egy levéltől szétdobják magukat. Ott is ugyan úgy kell udvarolni, lefutni ugyanazokat a köröket, mint élő ismerkedésnél. Talán sok férfi úgy gondolja, hogy egy két soros levéllel majd felszed egy nőt, csak azért mert társkeresőn ismerkednek. A hiba ez a férfiak részéről a netes társkeresésben. És te most ugyan ezt keresed, csak a neten máshol ... de máshol sem fog működni. Ha tudsz neten ismerkedni, akkor bármilyen oldalon tudsz ...
2013. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első.Ismerkedni bárhol lehet a neten.Akár itt is.
2013. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fészbúk
2013. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
44%
Lehet lepontozni, de ismerkedni személyesen kell. Ki kell alakítani személyes kapcsolatokat és az ismerősök ismerőseivel próbálkozni. A neten a legtöbb ember nem az, aki, ezt elhiheted.
2013. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 13:24



Én nem pontozlak le én is így gondolom ahogy te.Én is a személyes ismerkedés híve vagyok csak gondoltam ennek az ismerkedési formának is megadja az ember a módját.

Amit az egyik hozzá szoló írt az meg baromságokat beszél a 2 válaszoló,hogy hogy ha így nem megy akkor más hogy sem,Pint ez az hogy nekem élőben megy jobban csak nincs időm nagyon közösségi életet élni.Szóval attól hogy a neten valaki marha jól ismerkedik az nem egyenlő azzal hogy az életben meg állj a helyét..

2013. febr. 12. 13:32
 7/10 A kérdező kommentje:
* módját=lehetőségnek
2013. febr. 12. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanannyi kapcsolatom volt személyes ismerkedésből is és netről is. A net is egy csatorna az ismerkedéshez, mint egy szórakozó hely, vagy egy baráti társaság. Egy pubban, vagy koncerten sem ugyan úgy ismerkedsz, mint egy baráti társaságban. Ugyan így a neten is megvannak a formulák, hogy hogyan kell ismerkedni, megszólítani, kommunikálni a kiszemelttel.


#5: Ha már ilyen szépen kérted én viszont lepontoztalak. Mert az, hogy "nekem elhiheted", az vajon min alapszik? Miért kellene neked elhinnünk? Nincs igazad, én évekig ismerkedtem neten elég sikeresen és más a tapasztalatom. Te hány évig gyűrted a netet ismerkedés céljából, hogy neked elhihetjük? 3-4 hónapig csak tanultam, hogy hogyan kell ismerkedni. Írtam különböző stílusban leveleket egy csomó csajnak. Ugyanazoknak különböző regisztrációvak, más stílusban. Figyeltem, hogy milyen korosztály, melyikre hogyan reagál. Regisztráltam nőként, hogy lássam milyen leveleket küldenek más férfiak, stb. Első pár hónapom így telt ... az utána következő két és fél évben meg kb. két tucat kapcsolatot alakítottam ki netes ismerkedéssel. Sok egy alkalmast, de volt fél éven keresztül tartó is ...

2013. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Twoo :)
2013. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oh akkor azért jelölbe ott mindenféle vadidegen pasas. Szerintem bárhol lehet, bár én nem kifejezetten ismerkedek neten, de ha valaki rám ír és szimpatikusnak találom nem óczkodom annyira az ismerkedéstől. A facebook szerintem nem a legjobb hely az ismerkedésre. 20L
2013. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!