Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl ezen az álomvilágon? Vagy érdemes várni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal. Először csak barátok voltunk, mert volt barátnője és nem akartam semmit erőltetni, de már első blikkre teljesen megfogott. Közben szakítottak a csajjal, mert egy ribanc...Összemelegettünk a sráccal, de nem ígért semmit, mert végig ki volt a barátnője miatt és mondta, hogy nem is akar komolyabbat, de gondoltam ez majd változik ha kiszeret belőle. Teljesen beleszerettem. Jó képű, értelmes, nagyon jó a humora. Elvitt vacsorázni, figyelmes volt, a szex is isteni volt vele. Aztán egyszer csak jött a hidegzuhany, hogy a csaj visszaédesgette magához. Engem lekoptatott, teljesen a csaj bűvkörében van. Velem semmi kontakt. Teljesen kikészültem azóta, azt várom, hogy mikor ír, hív, ad magáról életjelet, de semmi. Én elkövettem azt a hibát, hogy egy kis alkoholtól fűtve néha írtam neki, de semmi válasz persze. Nem bírom elfelejteni és nem hiszem el, hogy egy ilyen nőre pazarolja el magát. Most titokban azt várom, hogy a csaj megint mikor cseszi el és akkor talán végre felnyílik a szeme. Bárkit megkaphatna, nem tudom miért ő kell neki. Szerintetek hülyeség erre apellálni? Próbáltam más srácok felé tekintgetni, de egyszerűen mindenkiben őt keresem és ha valamiben nem egyeznek már húzom is ki a listáról. Arról fantáziálok milyen jó lenne együtt, bárcsak ő lenne majd a férjem, teljesen bekattantam, nem tudok továbblépni . Pedig egészséges, fiatal, jó nő vagyok (bocsi ha ez beképzelten hangzik, nem arról szól) Nem tudom mi van velem...Talán ő volt az igazi.
2013. febr. 12. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha igy is lenne hgy megint szakítanak és ujra össze jönne veled nem lenne szar a tudat hogy mi van ha csak ló nincs szamár is jó effektus lesz? Azon kéne aggódnod mindig hogy mikor hagy ott megint valaki másért. Inkább keress egy oylan pasit aki téged szeret.
2013. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de csak kihasznált, hagyd a fenébe.
2013. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 winR ***** válasza:
Hiába vársz.....felejtsd el!
2013. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudtad hogy ez lesz, mégis belementél, így jártál.
2013. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megérdemelted.
2013. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Veled vígasztalódott... ő meg a másik lányt kereste benned, de végül nem találta meg és addigra a másik csaj visszahízelegte magát.

Sajnálom nekem nagyon ez jön le... Tudtad, hogy még szereti az előző barátnőjét mégis lefeküdtél vele.

Ne várj rá, mert ha nem keres akkor soha az életbe nem is fog, őszintén. Ne akarj az lenni aki csak megvígasztalja és igen itt jó az a mondás, hogy ha ló nincs szamár is jó.

2013. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. febr. 13. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!