Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámszállt egy lány az osztályb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszállt egy lány az osztályból?!

Figyelt kérdés

A bökkenő... hogy én is lány vagyok, és konkrétan undorodom ettől a bizonyos személytől!!! Az osztály strébere, és úgy néz ki, mint egy fiú... Amióta elkezdtem tanulni, és egy csomó dogám jobb lesz, mint az övé, azóta totál rám szállt, követ, felém hajol, amikor ülök, a páros feladatoknál rögtön velem akar párban lenni, minden szar. És nem lettem én is stréber, engem nem érdekel mániákusan a tanulás, csak annyi a változás, hogy nem kapom sorra az egyeseket... Nem tudom lerázni, amikor mellém áll, és én arébb lépek párat, úgy is követ! Segítsetek, mert 2 utált ember közül az egyik, és konkrétan hánynom kell a jelenlététől. :S

16/L


2013. febr. 12. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről.
2013. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pretty Ballerina ***** válasza:
Itt csak az segít, ha megmondod neki szemtől szembe, hogy idegesít, és hagyja ezt abba.
2013. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ijeszd el xd
2013. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!