Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány az osztályomba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány az osztályomba és nagyon tetszik, söt mér lehet hogy szeretem de ugy veszem észre hogy neki nem tetszem mit tegyek?

Figyelt kérdés
és komojan létszives hüje gyerekek máshol játszanak

2013. febr. 12. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki, akkor hagyd. Felesleges köröket ne fuss.(magyarul ne próbálkozz feleslegesen.)
2013. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Egy lány az osztályomba és nagyon tetszik" az és ebben az esetben fölösleges.

"söt" ->sőt

"ugy" -> úgy

"komojan" ->komolyan

"létszives" ->légyszíves (legyél szíves rövidítése)

"hüje" -> hülye

Lehet azért nem tetszel neki, mert nem tudsz helyesen írni. Egyébként ha nem tetszel neki akkor fölösleges vele foglalkozni. "mér" -> csak azért nem emeltem ki, mert gondolom az szimpla elütés.

2013. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a hülye gyerekek máshol játszanak, akkor Te mit keresel itt?
2013. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
anyukád punciját mert ugy megraktam hogy elrepült köcsög arcu
2013. febr. 13. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!