Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány facen, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány facen, van ilyenkor esély?

Figyelt kérdés

Van egy leszbikus lányzó aki tetszik nekem és bejelöltem facen.Ő rám írt,h ki vagyok.Én bemutatkoztam és vissza írtam neki,h azért jelöltem,mert tetszenek a képei semi egyéb.ő vissza írt h ja ok. :) nagyon tetszik a stílusa,igényes,ő is szereti az állatokat,jó a kisugárzása,jó fejnek tünik.

érdekelne,h mit írhatnék neki,h ne tünjön nyomulásnak.

ő inkább egy társaságibb típusnak tünik én meg zárkózottabb vagyok inkább.

lehet,h esetleg én is tetszem neki azért kérdezett vissza?!


akinek van tapasztalat az írjon!


köszönöm!


21/l



2013. febr. 12. 12:23
1 2
 1/14 Traune ***** válasza:
azért kérdezett vissza mert nem tudta ki vagy, csak kíváncsi volt rá. Szóval ez hogy visszaírt nem a tetszés jele. De írj rá, próbáld megismerni mint bárki mást, társalogj vele, lehet összejönne :)
2013. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam egyszer én is.. Tetszett nekem, csak én írtam neki először, aztán visszaírt hogy ismerkedne persze, aztán bejelöltem, aznap este beszélgettünk is, elég hosszan...aztán másnap ráírtam, és lelépett... most vagy menni-e kellett vagy csak nem akart beszélgetni...utána nem volt bátorságom neki írni többet... nagyon bánom is, de most lassan 1.5év elteltével már nem is fogok írni, pedig még bejön... na mindegy... próbáld meg, kezdj vele ismerkedni, aztán ha látod hogy benne van a beszélgetésbe, hívd el egy "randira"...veszteni valód nincs, max nemet mond...de akkor legalább tudod, hogy mi a helyzet, és nem töröd a fejed mit, hogy kéne.. :) azért remélem Te jobban jössz majd ki belőle, mint én :) sok szerencsét :)
2013. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja és 21/l voltam :)
2013. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es váladszoló:köszönöm! :)


2-es:Neked is köszönöm :D és sajnálom. :S h őszinte legyek rá írni nem nagyon merek és nem tom h mit esetleg ha likolnám a képét az lehet jobb lenne kevésbé tolakodó nem?!

2013. febr. 12. 20:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát..ez egy jó kérdés.. én is likeoltam a képét, persze nem mind, csak 1-2-t.. De ezt csak Ő tudhatja mit gondol ha likeolod a képét... de szerintem mindenképp írj neki, Te ne legyél olyan mint én voltam, hogy nem mersz... jobb ha megtudod, mint a bizonytalanság.. Ha megtudod, hogy esetleg Te nem tetszel neki, akkor legalább nem kergeted magad tévhittbe... Mindenképp érdeklődj utána.. :)

2-es voltam, 21/L

2013. febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. febr. 13. 17:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Ugyan a lánnyal már összefutottam párszor, eleinte elég alaposan meg is nézett, de nem foglalkoztam vele különösebben. (Pedig már akkor sem volt közömbös számomra.) Nemrég megint összefutottam vele, ráébredtem, hogy nekem nagyon tetszik. Egyszerűen nem tudok másra gondolni, csak rá... De mivel még csak köszönőviszonyban sem vagyunk, és baromi ritkán látom, nem tudom hogyan ismerhetném meg. Facebookon szívesen bejelölném, de nincs ötletem, hogy mit írhatnék neki. Nem akarok nyomulni. Kérdező, ha esetleg neked az általad említett lánnyal lett valami, vagy beszélgettetek, tudnál adni tanácsot, hogy Te hogyan kezdted? :) Vagy bárki más, nagyon megköszönném, ha tud valaki segíteni.
2013. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló:


Nem lett azóta semmi sem,mert van barátnője és teljesen ok nélkül törölt az ismerősei közül. Amúgy ha bejelölöd facebookon a lányt az még nem nyomulás. :) De még az sem ha likolod egy-két képét szerintem. :)

2013. máj. 12. 17:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Én ennyit tennék. :) Aztán úgyis látod h mik a reakciók már,h egyáltalán vissza jelöl-e....
2013. máj. 12. 17:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :) Bár meglehet, hogy nem is reagálna sehogy sem arra, ha like-olom 1-2 képét. Én legalábbis ettől még nem kezdenék el érdeklődni valaki iránt, csak furának találnám a dolgot. :)
2013. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!