Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen levélnek örülnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen levélnek örülnétek?

Figyelt kérdés
Lesz sulimban valentin napi posta, de nem tudom mit írjak a lánynak aki tetszik. Ok, hogy bevalljam mit érzek de milyen kikötések vannak? Pl: Ne legyen túl nyálas? Ti minek örülnétek?
2013. febr. 12. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A bélyeget ne felejtsd el!
2013. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
Platánfalevél. Ne nyald össze.
2013. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kegyél túl nyálas lehet megrémisztenéd de azért vald be neki ! Sok sikert hozzá :). Én örülnék neki az biztos :)
2013. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtad, ne legyen TÚL nyálas. Őszintén írj, ha lehet olvashatóan! ;) tagold a leveled részekre (már csak azért is, hogy jól nézzen ki). Kedvesen írj neki, amikkel mosolyt csalhatsz az arcára! :D
2013. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha hosszú lenne a levél és szépen lenne megfogalmazva, szépen írva, nem csak úgy odahányva, hogy "Szeretlek, b@sszunk...". Mint egy igazi levél.

Amúgy próbáld magadtól megfogalmazni mit érzel, ne legyen csöpögős, nyálas, csak egyszerűen őszinte. Írd le, hogy ha visszautasít, akkor te tovább reménykedsz, de nem állsz útjában. Meg ilyesmi... :)

Ilyen levélnek még akkor is örülnék, ha nem jönne be az illető :D



16L

2013. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!