Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Ti milyen levélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti milyen levélnek örülnétek társkeresőn? Első levélben mi szerepeljen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lány vagyok...én ilyesmiket írtam: Szia :) Nagyon szimpatikus vagy az alapján amit olvastam rólad, és nagyon tetszenek a képeid, szívesen megismernélek :) Ha esetleg neked is lenne kedved ismerkedni...és megadod az msned vagy valami :) nekem bejött lényeg udvariasan, kedvesen, és ne túl rámenősen 1ből :) sok siker...19f
2011. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tök mindegy úgyis az lesz a döntő, hogy megnézi a képeid:D
2011. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok fent társkeresőn, de szerintem valami rövid, őszinte üzenetnek örülnék. Nem kell telenyomni frappáns poénokkal, az olyan erőltetettnek tűnik nekem. Első levélben az a cél, hogy elkezdődjön a beszélgetés, nem kell megváltani a világot. Ne legyen túl nyomulós.

Első mondatok lehetnek hasonlóak:


"Szia! Nagyon megtetszett az oldalad, szimpatikus lánynak tűnsz. Szívesen megismernélek jobban is."


Aztán utána írhatsz magadról röviden, érdeklődési kört pl., főleg ha láttad a lány oldalán, hogy van közös hobbitok... És szerintem tegyél fel kérdést is, hogy a lánynak legyen mire válaszolnia, és megindulhasson a beszélgetés.


Sok sikert! :)

2011. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
a csajok csak pofára mennek vagy a pénzedre még társkeresőn is
2011. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előttem szóló....szerintem akármilyen minőségű kapcsolat alapja a vonzalom. természetes h elsőre mindenki a külsőt nézi meg. mi mást lehetne? annak kell megfognia. ha egyszer nem az esetem az illető, nem kelti fel az érdeklődésem akkor minek hitegessem? nem fogok beleszeretni ha nem tartom vonzónak...és nem feltétlenül a legjobb külső adottságokkal rendelkező pasiban fogok találni valamit ami megfog...sem a pénzében. mindegy, nyomorék vagy....te is a pénzre fogod hogy nincs csajod...de remélem legalább téged nyugtat ennek a gondolata.
2011. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. nov. 20. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
2-esnek sajnos igaza van nagyon sokan odaírják kép nélkül ne írj stb...
2013. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!